Masaże

Strefa SPA

Nasza Klinika Urody Jean Baptiste oferuje szeroką gamę masaży indywidualnych oraz masaży dla dwojga. W naszej strefie SPA wybierzesz masaż idealnie odpowiadający Twoim potrzebom. Proponujemy masaże klasyczne, lecznicze, sportowe, relaksacyjne i antystresowe. Ponadto organizujemy odprężającą i redukującą napięcie aromaterapię, rekomendujemy napawający słodyczą masaż czekoladą, egzotyczny masaż masłem shea czy dodający energii zmęczonemu organizmowi masaż gorącymi kamieniami.

Masaż klasyczny

Najpopularniejszym masażem jest masaż klasyczny, który zależnie od metod i intensywności jego przeprowadzania może mieć charakter leczniczy, odprężający czy pobudzający. Jego celem jest poprawa Twojego stanu psychofizycznego. Masaż klasyczny działa także przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, poprawia kondycję skóry, zwiększa jej dotlenienie i ukrwienie, regeneruje mięśnie, działa pozytywnie na stawy oraz przyspiesza metabolizm. Nawet jednorazowy zabieg polepsza ogólne samopoczucie i uwalnia od napięcia.

Masaż relaksacyjny

Innym popularnym rodzajem masażu jest masaż relaksacyjny, pozwalający na dogłębne odprężenie organizmu, wyciszenie i powrót do znakomitej formy. Ten rodzaj masażu szczególnie polecamy, jeśli żyjesz w stresie, napięciu czy cierpisz na bezsenność. Odpowiednio dobrana technika uwolni w Tobie endorfiny i usprawni przewodzenie bodźców nerwowych, dzięki czemu poczujesz ogólne rozluźnienie i zadowolenie! Możesz skorzystać z tego typu masażu wspólnie z partnerem, tak aby wspólnie przeżyć odprężające chwile relaksu.

Masaż gorącymi kamieniami

Kolejnym oferowanym przez nas masażem jest masaż gorącymi kamieniami. Ma on charakter relaksacyjny i odżywczy. Przy jego wykonywaniu stosowane są olejki eteryczne, dzięki czemu ten orientalny rytuał łączy w sobie zarówno oddziaływanie ciepłolecznictwa, jak i aromaterapii. Efektem tego masażu jest uczucie głębokiego relaksu i równowagi.

Masaż czekoladą

Atrakcyjną opcją w naszej strefie SPA jest masaż czekoladą. Słodki aromat czekolady unoszący się podczas masowania wpływa zbawiennie na ciało oraz umysł. To ekskluzywny rodzaj masażu, dający chwilę wytchnienia, rozluźniający Twoje spięte ciało i łagodzący stres.

Masaż bańką chińską

Jeszcze innym rodzajem masażu jest zabieg wykonywany przy pomocy bańki chińskiej. Jest to skuteczny masaż antycellulitowy wykonywany gumową bańką, który pozwala na zniwelowanie szpecącej skórki pomarańczowej na udach, pośladkach, biodrach czy brzuchu. Bańki chińskie powodują silne ukrwienie miejsc, na których są stosowane, dzięki czemu skóra jest lepiej dotleniona, odżywiona i zregenerowana. Masaż bańką chińską stanowi doskonałą metodę walki z cellulitem, efektywnie wspomagającą odchudzanie.

Wymienione techniki to tylko przykłady bogatej oferty naszej strefy SPA. Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi proponowanymi przez nas technikami masażu, które skutecznie pomogą Ci zrelaksować się, pozbyć uciążliwego bólu czy ujędrnić skórę w wybranych partiach ciała!

Cennik Masaży

KLASYCZNY – rozluźnij napięte mięśnie
60 min – 129 zł
30 min – 89 zł

RELAKSACYJNY – przyjemność dla ciała i dla ducha
60 min – 129 zł
30 min – 89 zł

AROMATERAPIA – odnowa biologiczna organizmu, odpręża i redukuje napięcie
60 min – 149 zł
30 min – 99 zł

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI – przepływ energii przez zmęczony organizm
60 min – 149 zł
30 min – 99 zł

BAŃKA CHIŃSKA – łagodzi ból, poprawia ukrwienie, zmniejsza obrzęki limfatyczne i pomaga
walczyć z cellulitem
60 min – 129 zł
30 min – 89 zł

MASAŻ CZEKOLADĄ – słodka chwila przyjemności.
Cena już od – 149 zł

MASAŻ MASŁEM SHEA – egzotyczny masaż pełen relaksu.
Cena już od – 179 zł

MASAŻ BAMBUSAMI – wzmacnia mięśnie i eliminuje napięcie
Cena już od – 179 zł

MASAŻ LOMI LOMI – hawajski masaż leczniczy. Masaż intensywny, dający jedyne w swoim rodzaju uczucie błogości przenikające ciało i duszę.
Cena już od – 179 zł

MASAŻ ANTYSTRESOWY – wspaniałe oddziałuje na układ nerwowy, niweluje stres.
Cena już od – 139 zł

MASAŻ SPORTOWY – nieodłączny element odnowy biologicznej, pomaga zapobiegać kontuzjom, likwiduje skutki przetrenowania
Cena już od – 179 zł (60 min.) 99 zł – (30 min.)

MASAŻ LECZNICZY – pobudza przemianę materii i krążenie.
Cena już od – 99 zł (30 min.)

DRENAŻ LIMFATYCZNY CIAŁA – pobudzający krążenie krwi i limfy, ujędrnia skórę, wspomaga pozbycie się cellulitu, likwiduje obrzęki, łagodzi ból zatok.
Cena już od – 149 zł

DLA DWOJGA – romantyczne i wyjątkowe chwile

KLASYCZNY – rozluźnij napięte mięśnie
60 min – 289 zł

RELAKSACYJNY – przyjemność dla ciała i dla ducha
60 min – 289 zł

AROMATERAPIA – odnowa biologiczna organizmu, odpręża i redukuje napięcie
60 min – 329 zł

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI – przepływ energii przez zmęczony organizm
60 min – 329 zł

BAŃKA CHIŃSKA – łagodzi ból, poprawia ukrwienie, zmniejsza obrzęki limfatyczne i pomaga walczyć z cellulitem
60 min – 289 zł

MASAŻ CZEKOLADĄ – słodka chwila przyjemności dla dwojga
Cena – 329 zł