Kiedy ostatnio patrzyłaś na siebie z podziwem w lustrze? Czy jesteś zadowolona z wyglądu swojej sylwetki? Może chciałabyś coś zmienić ale nie wiesz jak zacząć? Wiosna to dobry czas, wtedy wszystko budzi się do życia, a przecież wszyscy potrzebujemy czasem zmian…

W Klinice Urody Jean Baptiste każdego dnia zmieniamy czyjeś życie na lepsze. A Ty potrzebujesz swobody i pewności siebie, którą zapewni Ci idealna sylwetka. Potrzebujesz czuć, że Twoje ciało jest w każdej sytuacji piękne i gotowe. Z pomocą przychodzimy my. Mamy wiedzę, najlepsze technologie i pasję wydobywania z ciała tego co najpiękniejsze. Twój wymarzony cel jest do osiągnięcia!

Zmniejszenie o 2 rozmiary, ujędrnienie skóry i redukcja cellulitu? To możliwe!

Bezpieczne i bez wysiłkowe odchudzanie.

Czy to możliwe?

Kiedyś podobne hasła kojarzyło się z naciąganymi telezakupami, dziś są absolutną codziennością, popartą wieloma badaniami.  To dzięki terapii skojarzonej – połączeniu leczniczej aparatury Body Sculptor z innowacyjną hybrydoweą Endermologią V8 Shape&Smooth. Jedyny taki zabieg w Kielcach dostępny w Klinice Urody Jean Baptiste oferujący skuteczną redukcję niechcianych kilogramów.

Indywidualny plan dla Ciebie.  Oczywiście dla każdego klienta układamy indywidualny plan, gdyż zabiegi działają synergicznie, wzmacniając wzajemnie swoje rezultaty.

Co to jest Endermologia V8 Shape&Smooth?

Endermologia V8 Shape&Smooth to rewolucyjne urządzenie, które wykorzystuje jednocześnie aż 4 technologie w jednej głowicy po to, aby zabieg był jeszcze bardziej skuteczny a efekty szybsze.

Body Sculptor® natomiast to zabieg, który został mianowany zabiegiem leczniczym ze względu na swoje właściwości w leczeniu otyłości i bezpłodności.

Serdecznie zapraszamy do nas na bezpłatną konsultację! Doradzimy oraz ułożymy plan zabiegowy, aby pomóc Ci osiągnąć Twój sukces!