Depilacja laserowa Kielce – promocja!


Chcesz mieć jedwabiście gładkie ciało? Masz dość niechcianego owłosienia? Nie jesteś pewna, czy depilacja laserowa jest skuteczna?

Teraz możesz sprawdzić! Skorzystaj z promocji:
Jesteśmy absolutnie pewni, że zabieg depilacji laserowej sprawi, że Twój problem zniknie i nie wahamy się dać Ci możliwości, abyś sama to sprawdziła. Bo nikt nie lubi kupować kota w worku.

Okazja: Co możesz dodatkowo zyskać?

Jeśli po bezpłatnej depilacji 1 pachy uznasz, że chcesz raz na zawsze rozwiązać problem zbędnego owłosienia, to w dniu zabiegu testowego:

  • możesz wykupić depilację laserowa drugiej pachy za jedyne 50 zł (cena regularna za 2 pachy to 99 zł, oszczędzasz: 49 zł)
  • możesz wykupić dowolną liczbę innych zabiegów depilacji laserowej -10% od ceny regularnej


Promocja „Depilacja 1 pachy za darmo” jest ograniczona – tylko dla pierwszych 30 osób!

Zalety depilacji laserowej, czyli co zyskasz:

Zawsze jedwabiście gładkie ciało

a to znaczy, że w każdej chwili jesteś gotowa na randkę, na basen, na wielkie wyjście

Zdrową skórę bez podrażnień

po goleniu, wrastających włosków i związanych z tym stanów zapalanych

Odzyskasz czas dla siebie

czy wiesz, że goląc nogi codziennie tracisz minimum 20 minut, czyli 10 h miesięcznie, które mogłabyś spędzić z bliską osobą, realizując swoje pasje lub po prostu odpoczywając; rocznie to aż 120 godzin, czyli… 5 dni zmarnowanych na golenie nóg!

Zaoszczędzone pieniądze

wydawane nieustannie na kremy do depilacji czy maszynki do golenia (średnio 30 zł x 12 miesięcy = 300 zł rocznie; a to oznacza, że wydajesz na to kremy do depilacji minimum 1800 zł w ciągu 5 lat i w dodatku ciągle musisz o tym pamiętać.

Lub zadzwoń, by umówić pierwszy zabieg:

+48 690 206 206