Zastanawiasz się nad depilacją laserową? W Kielcach w Klinice Urody stosujemy najnowocześniejszy laser do depilacji Light Sheer Desire, który wyróżnia się bardzo dobrą skutecznością w trwałym usuwaniu owłosienia. Jedna z naszych klientek zgodziła się opowiedzieć o swoich wrażeniach, które przyniosła depilacja laserowa. Czy warto? Przeczytaj artykuł!

Dlaczego zdecydowała się Pani wybrać naszą klinikę medycyny estetycznej?

Zależało mi przede wszystkim na skutecznym efekcie zabiegu laserowego usuwania owłosienia. Dzwoniłam w kilka miejsc, ale w gabinetach stosowali lasery starszego typu lub nie mogłam otrzymać żadnych konkretów. W JB Klinika uzyskałam dokładne informacje na temat używanego lasera (Light Sheer Desire) oraz jego skuteczności. Tak naprawdę to było dla mnie najważniejsze. Zapisałam się na wizytę i tylko utwierdziłam się w przekonaniu, że to był dobry wybór – placówka jest na bardzo wysokim poziomie, jest idealnie czysto, a pracownicy są bardzo mili.

Na jaki zabieg laserowej depilacji się Pani zdecydowała?

Zależało mi na trwałej depilacji pach, łydek, stóp i bikini. Pachy – co prawda – łatwo jest ogolić, ale dokładna depilacja bikini to już większy problem. Zabiegi były przeprowadzone sprawnie i dość szybko. Ani razu nie zdarzyło mi się czekać w kolejce – do gabinetu wchodziłam o umówionej godzinie.

A jak wygląda sam zabieg depilacji laserowej? Niektóre pacjentki obawiają się, że laserowa depilacja jest bolesna.

To nie był mój pierwszy zabieg tego typu, wcześniej miałam dwa zabiegi w Warszawie, ale kosmetolodzy z Kliniki Urody pozostawiają kosmetologów ze stolicy daleko w tyle. Zabieg wydaje się bardzo prosty – pani kosmetolog przykłada głowicę w miejsca, które wymagają usunięcia owłosienia. Włosy w tych miejscach musiałam ogolić dzień wcześniej. Rozbłyski lasera powodują lekki dyskomfort, ale nie był to wielki ból. Myślę, że można to porównać do lekkiego pieczenia, które po chwili przechodzi. W porównaniu z różnymi innymi zabiegami kosmetycznymi, depilację laserową (nawet depilację laserową pachy) mogę uznać praktycznie za bezbolesną. I – musze to podkreślić – była to najdokładniej wykonana depilacja, jakiej kiedykolwiek doświadczyłam.

Czy otrzymała Pani zalecenia po zabiegu depilacji od naszego kosmetologa?

Tak, w JB Klinik dostałam dokładną instrukcję jak dbać o skórę po depilacji laserowej, czego nie powinnam robić. Wiadomo, że dużo informacji można znaleźć w internecie, ale jednak wskazówki przekazane osobiście były bardziej konkretne i przydatne.

Czy jest Pani zadowolona z efektu trwałego usuwania owłosienia?

Tak, jak najbardziej. Miałam 6 zabiegów w odstępie kilku tygodni, z czego 4 – w Klinice Urody w Kielcach, więc cała seria zajęła kilka miesięcy. Ale warto było poczekać na rezultaty – teraz po prostu mam gładką skórę i nie muszę się golić w tych miejscach. Czasem pojawia się kilka cieniutkich włosków, ale nie jest to dla mnie problem, widać je tylko z bliska.

Czy może coś Pani doradzić innym osobom, które chciałyby wykonać usuwanie włosów?

Przede wszystkim, nie bójcie się laserowo usuwać włosów. Ten zabieg jest prosty, prawie bezbolesny i co dla mnie najważniejsze, przynosi świetny rezultat. Dla mnie to wspaniałe, że już nie musze się golić i tracić na to czasu. A podrażnienia po goleniu to przeszłość. Wszystkim niezdecydowanym paniom (i panom) polecam zabieg laserowej depilacji w Klinice Urody Jean Baptiste.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do naszego gabinetu medycyny estetycznej Kielce. Dlaczego warto wybrać naszą Klinikę Urody?

  • doświadczony, profesjonalny zespół
  • komfortowa i przyjazna atmosfera
  • najwyższa jakość zabiegów
  • wysoka skuteczność
  • zadowoleni klienci

Depilacja laserowa w JB Klinik – wyróżnia nas najwyższej jakości sprzęt i wysokiej klasy profesjonalizm. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dostosowujemy zabiegi do jego potrzeb i preferencji.

Depilacja laserowa cennik Kielce – zapoznaj się z cenami naszych zabiegów. LINK DO USŁUGI