Mieć ciało idealnie gładkie, skórę jak aksamit, jak jedwab to marzenie każdej kobiety. Kobiety świadomej swej wartości i specyfiki swojej płci. Czyli wszystkich nas, które to czytamy, Drogie Panie! Depilacja laserowa to zabieg, który chętnie wybierają aktorki, modelki, tancerki, ponieważ daje im ogromny komfort – w życiu codziennym, w pracy, podczas sesji zdjęciowych i występów. Poczuj się jak jedna z nich!

Niechciane owłosienie – jak się go pozbyć?

Czyż nie pragniemy, aby uczucie komfortu, poprawiające samopoczucie i pewność siebie, towarzyszyło nam w każdej chwili dnia (i nocy), w każdej sytuacji, w każdym momencie? Wiemy dobrze, jak wrastające włoski po depilacji i podrażnienia skóry po goleniu taki komfort nam ograniczają. Staramy się z tym dzielnie walczyć, na co dzień, przez długie lata, najczęściej jednak… bezskutecznie, jeśli stosujemy tradycyjne metody depilacji. A te – wiemy to, dobrze to wiemy! – wymagają czasu i systematyczności. O ile cierpliwość i upór mogą być pożądanymi cechami charakteru, o tyle – chyba mało która z nas cierpi dziś na nadmiar czasu. Mamy na to rozwiązanie!

Ile czasu trwa zabieg depilacji?

Zanim odsłonimy przed Tobą sekret skutecznej depilacji laserowej, odpowiedz sobie na pytanie: ILE CZASU poświęcasz na depilację całego ciała – wykonywaną znaną Ci „od zawsze” metodą? Łatwo można policzyć, że jest to (w przybliżeniu) dobre osiem godzin w miesiącu! Czy nie chciałabyś odzyskać – może niezupełnie za darmo – ale w drodze bardzo, bardzo korzystnej transakcji – tych ośmiu godzin czasu miesięcznie, który poświęcasz na zabiegi depilacji? Uzyskać (aż) godzinę więcej na poczytanie książki, kolejną – na spotkanie z przyjaciółką albo znajomymi, kolejne – jako bezcenny czas dla Twojej rodziny? Depilacja laserowa łydek to 20 minut, całych nóg – 60 minut, nóg + pach 120 minut;  jeśli więc będziesz potrzebować pięciu takich zabiegów w serii, to zabiorą one łącznie tylko 10 h z Twojego życia zamiast… 8 godzin z każdego miesiąca!

Trwała depilacja laserowa – efekty potwierdzone!

Czy słyszałaś już może o depilacji laserowej? Gdy spróbujesz choć raz, nie będzie w ogóle potrzeby, by przekonywać Cię do tego rewelacyjnego wynalazku. Wyobraź sobie, że już po serii pięciu-sześciu zabiegów depilacji laserowej Twoja skóra stanie się idealnie gładka. I to już na zawsze! Oto zasadnicza różnica, w porównaniu z tradycyjnymi metodami depilacji. Laser do depilacji jest urządzeniem o tyle rewelacyjnym, że z punktu przestają Ci być potrzebne wszystkie maszynki, depilatory, woski do depilacji… Nieustannie zaczerwieniona skóra, przebarwienia po tradycyjnej depilacji, albo te bolące, wrastające włoski: która z nas tego nie zna, nie zmaga się z takimi „przyjemnościami? Natomiast po zabiegach laserem problem znika BEZPOWROTNIE! Znikają wszelkie problemy z włoskami i podrażnieniami po goleniu! Skuteczność tej metody oblicza się nawet na 95 procent. Oszczędzasz zatem czas, w skali życia – masę czasu. A jak się ma sprawa z oszczędnościami w pieniądzu? Pomyśl tylko, ile w ciągu ostatniego roku, kwartału, wydałaś na usuwanie owłosienia zwykłymi metodami. Maszynki, kremy do golenia, wosk, balsamy po depilacji – wszystko to kupujesz i kupujesz bez końca… Tymczasem – pieniądze wydane raz na pakiet depilacji laserowej pozwolą Ci skreślić te towary z listy zakupów! Przy zakupie pakietu depilacji laserowej w Kielcach, w Klinice Urody – jeden zabieg otrzymujesz gratis!

Depilacja laserowa miejsc intymnych

Twoje samopoczucie – na plaży, nad rzeką, na basenie, w dzień gorącego lata – będzie teraz znakomite, wspaniałe. Tak samo – podczas zbliżeń z mężem, albo partnerem. Laser bowiem to znakomity depilator i „wygładzacz” miejsc intymnych. Obawiasz się depilacji miejsc intymnych? Niepotrzebnie! Ani śladu uczucia wstydu (o tym możesz zapomnieć!), pełen komfort! Do zabiegu depilacji laserowej w Klinice Urody w Kielcach otrzymasz jednorazową bieliznę. Kosmetolog  wykona swoją czynność szybko i sprawnie, dbając o komfortową atmosferę. Bądź tego pewna! Twoja aksamitna skóra doda Ci pewności siebie!

Czy depilacja laserowa boli?

No dobrze – pomyślisz – wszystko to brzmi i wygląda, na pierwszy rzut, znakomicie, ale… Być może nurtuje Cię pytanie: czy depilacja laserowa boli? Już, natychmiast rozwiewamy Twoje wątpliwości! Procedurze może towarzyszyć co najwyżej niewielki dyskomfort, porównywalny z ukłuciem komara lub strzeleniem gumką – jest on jednak niwelowany dzięki użyciu specjalnych woreczków z lodem lub kremu znieczulającego. Tę jedyną tego rodzaju okoliczność wynagradza CAŁKOWITE BEZPIECZEŃSTWO wykonywanego zabiegu.

Laser Light Sheer Desire – bezpieczna i skuteczna depilacja

Laser diodowy LightSheer DESIRE to innowacyjny, najnowszy produkt z rodziny laserów LightSheer amerykańskiej firmy Lumenis. Uznaje się go za najmocniejszy i najskuteczniejszy na świecie system do trwałego usuwania niechcianego owłosienia. To laser medyczny laser, zaprojektowany przez naukowców, sprawdzony badaniami, a nie jakiś podejrzany wynalazek. Jest wyposażony w dwie głowice zabiegowe. Pierwsza – głowica ET (9×9 mm) z systemem chłodzącym służy do skutecznej i precyzyjnej depilacji dowolnych obszarów ciała – także miejsc trudno dostępnych. Druga głowica – HS (22 x35 mm) operuje na sporej powierzchni zabiegowej, z zastosowaniem systemu podciśnieniowego vacum. Dzięki temu duża powierzchnia ciała zostaje poddane szybkiej, bezbolesnej i – co istotne – trwałej depilacji laserowej. Poza opisanym już wyeliminowaniem dyskomfortu pacjentki system ten skutkuje radykalnym zmniejszeniem czasu oddziaływania cieplnego wiązki laserowej. Laser posiada certyfikat bezpieczeństwa Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA), wydany przez instytucje-„wyrocznie”: Amerykańską Akademię Chirurgii Kosmetycznej oraz Amerykańskie Stowarzyszenie Dermatologów i Chirurgów Estetycznych. A kosmetolodzy w Klinice Urody wykonujący zabiegi depilacji laserowej mają ogromne doświadczenie! Jesteś naprawdę w dobrych rękach.

Jak przygotować się do depilacji laserowej?

Przed przystąpieniem do zabiegu depilacji laserowej należy bezwzględnie:

  • przynajmniej na miesiąc przed zabiegiem zrezygnować z opalania i wizyt w solarium;
  • na pół roku przed planowaną depilacją laserową nie wolno stosować retinoidów doustnie;
  • na dwa tygodnie przed zabiegiem należy koniecznie odstawić leki światłoczułe i zioła o takim działaniu (najpopularniejsze wśród nich to nagietek dziurawiec);
  • na miesiąc przed zabiegiem nie można wyrywać włosów pęsetką!

Najlepszym wyjściem jest skorzystanie bezpłatnej konsultacji w salonie, podczas której kosmetolog szczegółowo opowie Ci o depilacji laserowej i pomoże wykluczyć ewentualne przeciwwskazania. Na  życzenie wykona bezpłatną próbę laserową – nawet całej pachy, aby na zawsze i skutecznie rozwiać Twoje wątpliwości. Najskuteczniejszą i trwałą depilację Light Sheer Desire wykonasz w Klinice Urody w Kielcach.

Zarezerwuj zabieg: