Tylko pamiętając o starszych pokoleniach, szanując ich dokonania i czerpiąc z ich mądrości, możemy budować rzeczy nowe, które będą trwałe i pełne wartości. Będą one też przez to wiarygodne i przetrwają kolejne pokolenia.

Budując markę Kliniki Jean Baptiste sięgnęliśmy głęboko do historii, by zaczerpnąć z niej to, co dało podwaliny późniejszej teorii ewolucji i przemian. Wyruszyliśmy w podróż, aż do połowy XIX wieku, by dzisiaj dzielić się tą wiedzą, doświadczeniem ponad dwustu lat, ale także szacunkiem, do tego co minęło.

Myślą przewodnią, credo Kliniki, które zrodziło się podczas tej dalekiej podróży, jest Filozofia przemian. To ona determinuje wszystko to, co dzieje się u nas. Postawiliśmy świadomie na wartości naukowe jak również na wielką odpowiedzialność. Za co? Za to, by naprawdę odmieniać życie naszych Klientek, dodawać im pewności siebie. Być z nimi jednocześnie na tyle blisko, by nawiązać więź, ale też zachować zdrowy dystans i dać poczucie pełnej dyskrecji. Dać początek, oraz wskazać każdy etap przemian na drodze do akceptacji, kochania własnego Ciała i pewności siebie właśnie.

Współpraca, dla lepszych efektów

Chwilę później wiedzieliśmy już, ze będziemy potrzebować czegoś więcej, by dotrzymywać słowa danego ludziom. Dlatego podjęliśmy stałą współpracę z trenerami personalnymi, oraz twórcami arcy smacznego cateringu, zbilansowanego pod konkretne potrzeby żywieniowe. W ten sposób nasi Goście mają wybór, czy chcą zadbać o siebie korzystając z najlepszych rozwiązań z dziedziny kosmetyki, medycyny estetycznej i kosmetologii w naszej Klinice, czy może chcą podejść do swojego ciała bardziej kompleksowo.

Chwile, które wracają…

Ta, wspomniana powyżej podróż, zaowocowała czymś jeszcze. Pozwoliła inaczej, głębiej spojrzeć na dojrzałość w sensie wieku. Dlatego bardzo ważną gałęzią naszej działalności są procedury zabiegowe skierowane do osób dojrzałych. Oczami wyobraźni, nasi kosmetolodzy chwytają naturalne piękno, ukryte w każdym z nas i uwypuklają je, nadając zupełnie nowy wymiar dojrzałości. Subtelny, delikatny, pozwalający sięgnąć pamięcią do lat, które zdawało się że już nie powrócą. A one wracają, zobaczysz to na własne oczy.

Młodości dodaj mi skrzydeł!

Młodym osobom wskazujemy drogę. Pokazujemy jak dbać o ciało i twarz, by młodzieńczy look zachować na wiele lat. Z polotem i fantazją kreujemy ich wizerunek, nadając młodemu wyglądowi charakter, a jednocześnie pozostawiając go naturalnie pięknym. Sekret zawsze tkwi w doskonałym poznaniu prawdziwych potrzeb, oraz oczekiwań.

W naszych działaniach nie ma przypadku. Klinika Jean Baptiste powstała zarówno z myślą o ludziach świadomych i wymagających, jak również tych szukających drogi własnej przemiany. Znajdźmy tą drogę razem.