Wybór laserów do depilacji jest bardzo duży, jednak nie wszystkie typy tych urządzeń gwarantują dobrą skuteczność. Jeśli chcesz pozbyć się owłosienia trwale, bezboleśnie i bez skutków ubocznych, nie daj się skusić na depilację sprzętem starego typu. Light Sheer Desire to najnowocześniejszy i najskuteczniejszy laser do depilacji na świecie, dlatego to właśnie to urządzenie stosujemy do depilacji laserowej w naszej Klinice Urody Jean Baptiste w Kielcach.

 

Jak działa laser do depilacji Light Sheer?

Jest to najnowocześniejszy laser diodowy, który umożliwia trwałe usunięcie nadmiernego owłosienia. Mechanizm działania polega na termicznym niszczeniu mieszków włosowych, dzięki czemu taki włos już nie odrasta. Laser działa na barwnik włosa, który pochłania wiązkę światła lasera i zmienia ją w energię cieplną, która niszczy mieszek włosa. Z tego względu największą skuteczność zabiegu uzyskuje się w przypadku włosów ciemnych, zawierających więcej barwnika niż jasne włosy. Działanie lasera jest wyłącznie powierzchowne, nie wykazuje działania ogólnoustrojowego. Działa tylko na tej głębokości skóry, na której znajdują się mieszki włosowe. Depilatory laserowe – opinie mogą być różne w zależności od zastosowanej technologii.

 

Laser Ligh Sheer Desire – skuteczność

Depilacja laserowa wymaga wykonania kilku zabiegów w celu uzyskania ostatecznego efektu gładkiej skóry. Wynika to z naturalnego cyklu wzrostu włosów, który składa się z fazy anagenu, katagenu i telogenu. Depilacja laserowa najskuteczniej działa na włosy w fazie anagenu, prowadząc do trwałego zniszczenia mieszków włosowych. W przypadku włosów w fazie katagenu i telogenu depilacja mniej skuteczna, jednak kolejne zabiegi pozwalają trafić na fazę anagenu większości włosów. Po serii zabiegów laserowej depilacji można liczyć na doskonały efekt i zapomnieć o stosowaniu golarki czy innych czasochłonnych metod usuwania owłosienia.

 

Depilacja laserowa – efekty i precyzja

Laser Light Sheer Desire zaopatrzony jest w dwie głowice różnej wielkości, które dobierane są w zależności od depilowanego obszaru. Dzięki dostępowi dwóch różnych głowic precyzja i skuteczność zabiegu jest jeszcze lepsza. „Ważną cechą zabiegu jest jego bezinwazyjność. Dzięki bardzo skutecznemu systemowi chłodzącemu głowice lasera, zabieg jest praktycznie bezbolesny” –  mówi kosmetolog Dorota Musiał.

 

Czy laser Light Sheer jest bezpieczny?

Ten laser diodowy gwarantuje bezinwazyjną i praktycznie bezbolesną depilację laserową. Urządzenie zostało stworzone przez amerykańską firmę Lumenis, która jest liderem wśród producentów laserów medycznych. Jego najwyższą jakość potwierdzają m.in. honorowany na całym świecie certyfikat bezpieczeństwa i jakości U.S. FDA. Warto też wiedzieć, że nawet tak znane instytucje jak Amerykańskie Stowarzyszenie Dermatologów i Chirurgów Estetycznych oraz Amerykańska Akademia Chirurgii Kosmetycznej zaaprobowały laser Light Sheer Desire.

 

Laser Ligh Sheer Desire – jak długo trwa zabieg depilacji laserowej?

Dzięki zastosowaniu specjalistycznych głowic czas zabiegów jest zdecydowanie krótszy i bardziej komfortowy dla pacjenta. Szacunkowy czas trwania depilacji poszczególnych obszarów ciała wygląda następująco:

depilacja laserowa wąsika, górnej wargi
10 min
depilacja laserowa pach
3-5 minut
depilacja laserowa bikini
10-15 minut
depilacja laserowa pleców
20-30 minut
depilacja laserowa łydek
15-20 minut
depilacja laserowa ud
20-30 minut

Podsumowanie ‑ dlaczego Light Sheer?

Najskuteczniejszy laser dostępny do depilacji zapewniający bardzo skuteczne działanie:

  • trwałe usuwanie niechcianego owłosienia
  • zabieg jest szybki i bezpieczny
  • depilacja jest bezbolesna i komfortowa
  • efekty są rewelacyjne

 

Laser Light Sheer opinie

Zarówno wśród specjalistów i klientów laser diodowy Light Sheer Desire cieszy się doskonałą opinią.

 

Depilacja laserem diodowym ‑ zapisz się na konsultację w naszej klinice w Kielcach i pozbądź się niechcianego owłosienia na stałe. LINK DO USŁUGI