Kosmetyki YonKa - Klinika Jean Baptiste Kielce

Kosmetyki Yon-Ka

Marka Yon-ka jest pionierem w dziedzinie pielęgnacji preparatami pochodzenia roślinnego i aromaterapii. Dostarcza skórze to co w naturze najcenniejsze: pełne energii słonecznej rewitalizujące olejki eteryczne uzupełnione o najlepsze składniki aktywne – witaminy, kwasy owocowe, polifenole, peptydy, pierwiastki śladowe. Precyzyjne działanie, pielęgnacja i efektywność dedykowane dla najbardziej wymagających skór. Sercem marki Yon-ka (produktów oraz zabiegów) jest połączenie 5 wyjątkowych olejków eterycznych: lawendowy, geraniowy, rozmarynowy, cyprysowy, tymiankowy. Luksusowa formuła olejków wspomaga efektywność naturalnych składników roślinnych sprowadzanych z różnych zakątków świata.

Kosmetyki Yon-Ka
Kosmetyki Babor - Klinika Jean Baptiste Kielce

Kosmetyki Babor

BABOR jest liderem w ekskluzywnej, profesjonalnej pielęgnacji skóry. Nieustanne badania dowodzą skuteczności produktów w kierunku precyzyjnego rozwiązywania wszelkich problemów związanych z urodą. Produkty tej luksusowej marki łączą w sobie wyjątkowe, naturalne składniki z najnowszymi, światowymi osiągnięciami nauki. Dlatego wszystkie kosmetyki marki BABOR zawierają ekskluzywne składniki pochodzenia roślinnego uszlachetniane we własnych laboratoriach firmy – aby Państwa skóra mogła czerpać z nich to co najlepsze oraz cieszyć się nieskazitelną cerą!

Zobacz kosmetyki Babor

Kosmetyki Salco au Naturel

Salco Au Naturel to marka łącząca tradycyjne i nowoczesne receptury kosmetyczno-lecznicze. Wszystkie produkty zawierają bezpieczne, delikatne i jednocześnie skuteczne składniki naturalne. Aromaterapeutyczne zapachy oddziałują na ciało i zmysły.

Zobacz kosmetyki Salco au Naturel