Zabiegi laserowe - Jean Baptiste - Klinika Urody

Zabiegi laserowe Kielce – laseroterapia, IPL, laser frakcyjny

Jeśli masz już dość czekania na rezultaty zabiegów kosmetycznych i kremów przeciwzmarszczkowych, i chcesz wreszcie zobaczyć odmłodzoną twarz i ciało, to rozwiązaniem jest laseroterapia. W Kielcach w Klinice Urody mamy najlepszy na świecie laser medyczny, który radzi sobie praktycznie ze wszystkimi problemami skóry. Zmarszczki, zwiotczenia, rozstępy, blizny, przebarwienia, rumień, trądzik i trądzik różowaty – te niedoskonałości można pokonać i chętnie Ci w tym pomożemy.

W naszej Klinice w Kielcach oferujemy zabiegi IPL oraz zabiegi laserem frakcyjnym. Wykonują je doświadczeni kosmetolodzy, którzy najpierw z uwagą Cię wysłuchają i dobiorą najodpowiedniejsza dla Twojej skóry zabiegi i parametry. Specjalizujemy się od lat w zabiegach laserowych twarzy i ciała, więc możemy Ci zagwarantować skuteczność i bezpieczeństwo. Już dziś możesz skorzystać z najnowocześniejszej technologii – dla Twojego piękna.

Trwałe usuwanie owłosienia! W naszej Klinice Urody wykonujemy depilację laserową ciała i twarzy za pomocą uznanego za nr 1 na świecie lasera Light Sheer Desire. Zapraszamy Cię już dziś!