RECEPTA PIĘKNA

  • Stała opieka naszych kosmetologów wg określonego planu (recepty)
  • Zabiegi, które dobierane są do skóry
  • Zabiegi oparte są na najlepszej jakości produktach i nowoczesnych technologiach

Oprócz zachowania młodego wyglądu receptę możemy również stworzyć dla skór problematycznych.

Recepta Piękna – program indywidualnej pielęgnacji dla Ciebie!

Recepta Piękna to najbardziej optymalny sposób zadbania o Twoją urodę zarówno w gabinecie kosmetycznym, jak i w domu. To program stworzony dla Ciebie z uwzględnieniem Twoich celów, Twoich preferencji, Twoich możliwości czasowych i finansowych. Nigdy wcześniej dbanie o urodę nie było tak łatwe! Podczas realizowania „Recepty Piękna” masz swojego opiekuna – kosmetologa prowadzącego, który wraz z Tobą najpierw ustala plan działań, a następnie dba o to, aby we właściwym czasie odbyły się odpowiednie zabiegi, który bacznie obserwuje efekty i reaguje, gdy jest to konieczne, a wszystko po to, abyś w jak najkrótszym czasie cieszyła się efektami, których oczekujesz! Przyjdź na bezpłatną konsultację, a nasz kosmetolog stworzy „Receptę Piękna” dla Ciebie całkowicie za darmo!


Recepta Piękna –  zindywidualizowana pielęgnacja urody

Kompleksowy program pielęgnacji, jakim jest Recepta Piękna, rozpoczynamy od bezpłatnej konsultacji, podczas której nasz kosmetolog uważnie wysłucha, co jest Twoim największym problem, jeśli chodzi o urodę. Następnie dokona oceny skóry i stworzy spersonalizowany program pielęgnacji, który pomoże rozwiązać te problemy i zniwelować estetyczne defekty. Usuwanie zmarszczek, lifting twarzy, zamykanie naczynek, redukcja cellulitu i rozstępów, modelowanie sylwetki – w tym wszystkim możemy Ci skutecznie pomóc. Troska o urodę to nasza pasja!

Pielęgnacja dopasowana do potrzeb Twojej skóry

Program „Recepta Piękna” może zostać zmodyfikowany w dowolnym momencie w zależności od tego, w jaki sposób skóra reaguje na zabiegi. Podczas każdej kolejnej wizyty oceni to doświadczony kosmetolog, jak również zapyta o Twoje odczucia. Sprawdzi również, czy zaplanowane wcześniej zabiegi spersonalizowane są odpowiednie do zmieniających się potrzeb skóry, jak również odpowiadają Twoim oczekiwaniom.

Konsultacje, diagnoza skóry, ułatwienia i wygoda

Od momentu wykupienia „Recepty Piękna”, ani przez chwilę nie będziesz już sama ze swoimi problemami dotyczącymi twarzy czy ciała. Wspólnie będziemy je rozwiązywać, korzystając z najnowocześniejszych osiągnięć kosmetologii i medycyny estetycznej. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, Twój kosmetolog prowadzący będzie przez cały czas do Twojej dyspozycji. Terminy zabiegów ustalimy z wyprzedzeniem i nie będziesz musiała o nich wcale pamiętać – to my będziemy przypominać o nadchodzącej wizycie! Będzie nam miło zadbać o Twoją urodę i dobre samopoczucie!

Jak skorzystać z programu „Recepta Piękna”?

Przyjdź na konsultację do Kliniki Urody Jean Baptiste. Nasz kosmetolog stworzy Twoją „Receptę Piękna”! Zarówno konsultacja, jak i stworzenie przez kosmetologa „Recepty Piękna: jest bezpłatne. Płacisz wyłącznie za wchodzące w jej skład zabiegi.

Ile to kosztuje?

Program pielęgnacyjny „Recepta Piękna” jest w 100% zindywidualizowany. Jego koszt zależy od ilości i rodzaju zabiegów, które są dobierane w zależności od potrzeb skóry. Klient zapoznaje się z programem, następnie omawia go z kosmetologiem i podejmuje decyzję o jego zakupieniu.

Zindywidualizowana pielęgnacja dopasowana do potrzeb Twojej skóry!

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację: 690 206 206

Zapraszamy do Kliniki Urody! Kielce, ul. Sienkiewicza 78 A

Pakiety SPA, Kielce, Klinika Urody zaprasza!