Osocze bogatopłytkowe na skórę głowy
Osocze bogatopłytkowe na skórę głowy
18 lutego 2020
Oprawa oka, Henna, regulacja
Oprawa oka, henna, regulacja
18 lutego 2020

Henna pudrowa – natychmiastowy efekt pięknych brwi


Henna pudrowa to absolutny hit w stylizacji i koloryzacji brwi! Zabieg nada Twoim brwiom upragnioną, trwałą barwę i idealnie symetryczny kształt. Ten luksusowy 100% naturalny kosmetyk z Maroka – ojczyzny henny – doskonale zagęszcza i pielęgnuje brwi. Dzięki bogactwu witamin i przeciwutleniaczy odżywia każdy włosek z osobna, stymuluje wzrost nowych, sprawia, że stają się delikatnie miękkie. Rysunek brwi odznacza się niezwykłą trwałością: efekt subtelnego tatuażu z henny, podkreślającego kształt brwi, utrzymuje się na skórze przez około 2 tygodnie, a na włoskach brwi – nawet do 6 tygodni! Henna pudrowa to coś więcej niż farbowanie brwi! Dzięki pełnej gamie kolorów i odcieni oraz możliwości ich łączenia kolor dobieramy idealnie do karnacji skóry, barwy oczu i włosów. Geometrię brwi tworzymy, dopasowując ją do owalu i rysów twarzy. Henna pudrowa brwi sprawia, że cała twarz staje się bardziej wyrazista i młodzieńca, brwi wyglądają na gęste i zadbane, podkreślają Twoją naturalną urodę i powab. Daj się porwać nowemu pięknu! Nie czuj się jak księżna. Po prostu nią bądź!

 

Henna pudrowa brwi – efekty:

 • natychmiastowy efekt zagęszczonych, wyrazistych, zadbanych brwi
 • długotrwała koloryzacja i idealna architektura brwi
 • nawilżenie, odżywienie i ochrona
 • stymulacja wzrostu nowych włosków
 • oprawa dla oczu i poprawa wyglądu całej twarzy


Henna pudrowa – wskazania

 • cienkie i rzadkie brwi
 • nieregularny kształt
 • bardzo jasne, niemal niewidoczne brwi
 • bardzo gęste brwi bez wyraźnego kształtu
 • niezadowolenie z powodu wyglądu brwi


Henna pudrowa – czas zabiegu

 • około 40 minut


Henna pudrowa – na czym polega zabieg?

W trakcie zabiegu wykonywane jest oczyszczenie skóry brwi poprzez peeling oraz przemywanie wodę kwiatową. Następnie wykonywana jest geometria brwi, czyli wyznaczanie idealnego, symetrycznego kształtu. Kolejnym etapem jest koloryzacja henną pudrową oraz pielęgnacja brwi poprzez nałożenie specjalnych olejków, które stymulują wzrost włosków. Ostatnim etapem jest regulacja brwi woskiem i/lub pęsetą.


Henna pudrowa – czym się różni od zwykłej henny?

Henna pudrowa to – w przeciwieństwie do zwykłej henny – produkt w 100% naturalny. Koloryzacja brwi henną pudrową to nie tylko zabieg upiększający, lecz jednocześnie pielęgnacyjny. Henna pudrowa głęboko nawilża i odżywia każdy włosek aż po cebulkę. Zwykła henna niestety nie, ponieważ nie zawiera odżywczych substancji i mikroelementów. Cała procedura wykonania henny pudrowej odbywa się z użyciem składników naturalnych, natomiast zwykłą hennę rozrabia się z wodą utlenioną, która osłabia brwi, powoduje łamliwość i wypadanie włosków, nierzadko podrażnia skórę, a nawet oczy. Koloryzacja uzyskana za pomocą henny pudrowej utrzymuje się na brwiach do 6 tygodni, zwykłej henny – do 10-14 dni.


Henna pudrowa Kielce, Klinika Urody Jean Baptiste zaprasza!
Henna pudrowa brwi, Kielce, zapraszamy do Kliniki Urody!

 

Henna i regulacja brwi

Henna brwi podkreśla ich kształt i kolor. Sprawia,że spojrzenie staje się wyraźniejsze. Efekt utrzymuje się 2-3 tygodni.

Zabiegi Cena Czas
Henna brwi 25 zł 20 min Rezerwuj
Henna rzęs 20 zł 20 min Rezerwuj
Henna brwi + Regulacja 35 zł 30 min Rezerwuj
Henna brwi + Rzęsy + Regulacja 40 zł 30 min Rezerwuj
Henna pudrowa 70 zł 45 min Rezerwuj
Henna pudrowa z pielęgnacją 90 zł 60 min Rezerwuj
Regulacja brwi 15 zł 15 min Rezerwuj