ESTGEN
18 lutego 2020
Mezoterapia igłowa okolic oczu
18 lutego 2020

Karboksyterapia na okolice oczu


Karboksyterapia okolicy oczu to innowacyjny zabieg minimalizujący cienie i worki pod oczami. Usuwanie ich jest proste i skuteczne, bez względu na to, jakie są ich przyczyny. Efektem karboksyterapii jest silna regeneracja, ujędrnienie i zwiększenie elastyczności tkanek. Dzięki efektowi liftingu karboksyterapia to również skuteczny zabieg na opadające powieki. Terapia medycznym dwutlenkiem węgla umożliwia efektywną korektę okolic oka bez wypełniacza czy botoksu.

 

Karboksyterapia – wskazania

  • cienie pod oczami
  • worki pod oczami
  • opadające powieki
  • blizny na twarzy


Karboksyterapia – ile zabiegów potrzeba?

Seria obejmuje zazwyczaj cykl 6-12 zabiegów. Konieczne jest odbycie 2 zabiegów na tydzień, aby utrzymać stymulację tkanek. Przerwa między zabiegami dłuższa niż 7 dni jest niewskazana.


Karboksyterapia – zabiegi

Karboksyterapia to innowacyjny zabieg wykorzystywany w kosmetologii i medycynie estetycznej ze względu na szeroki wachlarz zastosowań i skuteczność. Zabieg wywołuje lekki, krótkotrwały stan zapalny, który aktywuję produkcję kolagenu i elastyny. Poznaj inne zabiegi karboksyterapii:


 

Karboksyterapia - Oczy (kurze łapki, dolina łez)

Karboksyterapia to innowacyjny zabieg wykorzystywany w kosmetologii i medycynie estetycznej ze względu na szeroki wachlarz zastosowań i skuteczność.

Dwutlenek węgla podawany jest w miejscach zmian takich jak worki i cienie pod oczami, zmarszczki statyczne, redukcja tkanki tłuszczowej w okolicy podbródka oraz blizny. Wprowadzony dwutlenek węgla rozchodzi się równomiernie pod skórą, powodując rozszerzenie naczyń, co prowadzi do większego dotlenienia i odżywienia tkanek. Efektem tego jest silna regeneracja, ujędrnienie, a także zwiększeniem elastyczności i napięcia tkanek. Karboksyterapia wywołuje lekki, krótkotrwały stan zapalny, który aktywuję produkcję kolagenu i elastyny.

Zabiegi Cena Czas
Karboksyterapia - Oczy (kurze łapki, dolina łez) 119 zł 30 min Rezerwuj