Depilacja woskiem
Depilacja woskiem
19 lutego 2020
Zabieg parafinowy na dłonie
Zabieg parafinowy na dłonie
19 lutego 2020

Karboksyterapia na skórę głowy


Karboksyterapia głowy to skuteczny sposób na wypadanie włosów. Zabieg wzmacnia cebulki włosowe, rewitalizuje skórę głowy, wydłuża fazę wzrostu włosów. Efekty to zagęszczenie włosów i zahamowanie ich wypadania. Karboksyterapia skóry głowy poprawia kondycję i wygląd włosów. Sprawdź!

 

Karboksyterapia skóry głowy – efekty

  • zahamowanie wypadania włosów
  • większa gęstość włosów
  • dłuższa faza wzrostu włosa
  • wzmocnienie cebulek włosowych
  • poprawa mikrokrążenia skóry głowy
  • regeneracja skóry głowy


Karboksyterapia – czym jest?

Karboksyterapia to terapia medycznym dwutlenkiem węgla. Bezpieczną dawkę CO2 wstrzykuje się śródskórnie lub podskórnie. Przeniknięcie dwutlenku węgla do skóry sprawia, że rozszerzają się naczynia krwionośne, co zwiększa odżywienie i natlenienie tkanek. W efekcie skóra głowy i cebulki włosowe zostają silnie zregenerowane, zwiększa się także produkcja kolagenu.


Karboksyterapia – ile zabiegów?

Uzyskanie najlepszych efektów jest możliwe dzięki przeprowadzeniu serii 4-8 zabiegów z częstotliwością raz w tygodniu. Karboksyterapia może być łączona z innymi metodami leczenia łysienia, które wzmacniają efekt wzrostu włosów. Przyjdź na bezpłatną konsultację do Kliniki Urody, nasz kosmetolog doradzi, jakie zabiegi na włosy będą dla Ciebie najskuteczniejsze.


Karboksyterapia – zabiegi

Dowiedz się więcej, czym jest karboksyterapia, jak działa i na co pomaga:

 

Karboksyterapia

Karboksyterapia skóry głowy to skuteczny sposób na wypadanie włosów. Zabieg wzmacnia cebulki włosowe, rewitalizuje skórę głowy, wydłuża fazę wzrostu włosów.

Zabieg Cena Czas
Skóra głowy 179zł 60 min Rezerwuj