Laserowa redukcja przebarwień – zabieg dla mężczyzn

Karboksyterapia twarzy – zabieg dla mężczyzn
Karboksyterapia – zabieg dla mężczyzn
19 lutego 2020
Laserowe usuwanie naczyniaków płaskich
Usuwanie naczyniaków płaskich – zabieg dla mężczyzn
20 lutego 2020

Oferujemy skuteczną likwidację przebarwień skóry twarzy, szyi i klatki piersiowej, takich jak: zaburzenia barwnikowe, zmiany pigmentacyjne i plamy starcze. Stosujemy najnowszej generacji laser Nordlys by Ellipse z głowicą IPL, który został zaprojektowany do usuwania większości nieestetycznych przebarwień na skórze. Zabiegi laserowe na przebarwienia powodują, że twarz odzyskuje naturalny wygląd, pozbawiony nieestetycznych plam i zaburzeń kolorytu. Skóra poddana działaniu lasera IPL odzyskuje równomierną barwę i młodszy wygląd. Flagowy laser Nordlys by Ellipse to gwarancja Twojego zadowolenia – 90% pacjentów rezultaty zabiegu redukcji plam pigmentacyjnych ocenia na dobre, bardzo dobre lub doskonałe. Zauważalne efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu!

 

Cennik

Zarezerwój zabieg telefonicznie

+48 690 206 206

Zabieg Cena Czas
Twarz 399 zł 50 min Rezerwuj  
Twarz + Szyja 499 zł 60 min Rezerwuj  
Twarz + Szyja + Dekolt 599 zł 70 min Rezerwuj  
Policzki 299 zł 40 min Rezerwuj  
Pojedyncza zmiana 199 zł 25 min Rezerwuj  

 

Efekty laserowego usuwania przebarwień

  • redukcja przebarwień skóry (plam pigmentacyjnych, zaburzeń barwnikowych, plam starczych)
  • przywrócenie równomiernego kolorytu cery
  • rozjaśnienie uporczywych przebarwień
  • odzyskanie naturalnego wyglądu skóry, bez nieestetycznych przebarwień
  • długotrwały efekt zabiegu i bardzo wysoka skuteczność

Laserowe usuwanie przebarwień – zalety

  • krótki czas zabiegu – 10-30 minut (w zależności od liczby i rozległości przebarwień)
  • bezpieczeństwo – zabiegi laserowe są wykonywane najwyższej klasy laserem medycznym Nordlys by Ellipse przez doświadczony personel
  • nieinwazyjność – światło lasera nie uszkadza okolicznych tkanek; po zabiegu laserowym można wrócić do aktywności
  • dokładność – głowica IPL umożliwia działanie punktowe, dokładnie tam, gdzie jest potrzeba

Usuwania przebarwień IPL – na czym polega zabieg?

Laser IPL wysyła ultrakrótkie impulsy świetlne, które działają precyzyjnie na nadmierne skupiska melaniny – dokładnie tam, gdzie trzeba.  Przebarwienia na skórze absorbują światło lasera i ulegają degradacji, bez negatywnego wpływu na sąsiadujące tkanki. Likwidacja przebarwień z użyciem lasera Nordlys by Ellipse jest zabiegiem krótkim, praktycznie bezbolesnym i skutecznym. Redukcja zmian barwnikowych jest widoczna już po pierwszym zabiegu, a pełnego i długotrwałego efektu można spodziewać się po 2-3 zabiegach. Skóra nie jest nadmiernie podrażniona, po zabiegu można wrócić do normalnej aktywności.

Laserowe usuwanie przebarwień – ile zabiegów potrzeba?

Zabiegi laseroterapii należy – dla optymalnego rezultatu – wykonać w serii co 3-4 tygodnie. Liczbę zabiegów rekomenduje kosmetolog po dokonaniu diagnozy skóry, liczby i głębokości przebarwień. Aby usunąć pojedyncze przebarwienia, wystarczą 2-3 zabiegi. W przypadku bardzo rozległych zmian zwykle potrzeba 4-6 zabiegów.

Laserowe usuwanie przebarwień – po zabiegu

Po zabiegu należy stosować kremy nawilżające i chronić skórę przed słońcem. Nie wolno również opalać się w solarium. Odradzamy saunę, peelingi i potencjalnie drażniące kosmetyki.

Co to są przebarwienia?

Przebarwienia to zaburzenia pigmentacyjne, powstające z powodu nadmiaru melaniny w skórze bądź jej nierównomiernego rozłożenia. Zaburzenia barwnikowe manifestują się na skórze w postaci plam, plamek, odróżniających się kolorem od reszty skóry. Przebarwienia po opalaniu to często niechciana pamiątka z wakacji, choć przyczyny przebarwień mogą być różne: genetyczne, hormonalne, zdrowotne.

Laserowe usuwanie przebarwień – przeciwwskazania

Zabiegi laserowe wykonywane przez naszych kosmetologów są bezpieczne, wykonywane na najwyższej jakości sprzęcie; istnieją jednak przeciwwskazania do laserowego usuwania przebarwień. Czytaj więcej: LINK.

Jak pozbyć się przebarwień?

Jeśli chcesz skutecznie pozbyć się problematycznych zmian barwnikowych i przebarwień skóry, umów się na bezpłatną konsultację!

Poznaj nasze wszystkie zabiegi laserowe – Kielce, Klinika Urody

Zabiegi laserem frakcyjnym:

Zabiegi platformą IPL:

 

Laserowe usuwanie przebarwień Kielce, Klinika Urody Jean Baptiste
Usuwanie przebarwień skóry Kielce, Klinika Urody Jean Baptiste