Wypełniacze dla mężczyzn
Wypełniacze
13 marca 2020
Ginekologia estetyczna
10 kwietnia 2020

Medycyna estetyczna

Yellow Peel

Yellow Peel to mieszanka kwasów: retinowego, azelainowego, kojowego, fitowego, bisabololu, askorbylu palmitynowego. Siła działania peelingu zależna jest od ilości nałożonych warstw.

Dowiedz się więcej →
ZabiegCenaCzas
Twarz400-600 zł60 min

Peelingi MANDEL

Peelingi serii MANDEL są to świetne produkty do złuszczania naskórka. W zależności od potrzeb skóry i klienta dobierany jest odpowiedni preparat złuszczający.

Rodzaje peelingów MANDEL: MANDEL X, MANDEL +, MANDEL P, MANDEL S, MANDEL T

Dowiedz się więcej →
ZabiegiCenaCzas
Twarz300 zł40 min

Maska glikolowa

Maska nie powoduje podrażnienia, bólu czy nadmiernego uczucia pieczenia. Idealnie sprawdzi się w przypadku trądziku i problemów z nadmiernym łojotokiem. Maska zmniejsza widoczność porów.

Dowiedz się więcej →
ZabiegCenaCzas
Twarz250 zł30 min

Wypełniacze

Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego stosowanie w medycynie estetycznej podane do skóry poprawiają jej uwodnienie, ale także przywracają utraconą przez nią objętość. Mogą być one także stosowane do modelowania ust, policzków, poprawiania konturu twarzy.

Dowiedz się więcej →
ZabiegiCena
Bruzdy nosowo-wargowe900 zł
Dolina łez900 zł
Linie marionetki900 zł
Modelowanie brody900 zł
Usta900 zł
Wolumetria policzków1200 zł

Mezoterapia igłowa twarzy, dekoltu i szyi

Mezoterapia igłowa twarzy, dekoltu i szyi pozwala na uzyskanie doskonałego efektu odmłodzenia skóry i jej naturalną regenerację. Poprawia gęstość skóry, zapewnia redukcję zmarszczek i zwiotczeń, zwiększa jędrność i elastyczność. Głęboko nawilża i odżywia skórę twarzy, szyi i dekoltu, poprawiając jej napięcie i wygładzenie.

Dowiedz się więcej →
ZabiegiCenaCzas
Twarz470 zł90 minRezerwuj
Twarz + Szyja590 zł100 minRezerwuj
Twarz + Szyja + Dekolt790 zł120 minRezerwuj
Oczy399 zł45 minRezerwuj

Osocze bogatopłytkowe na twarz, szyję, dekolt

Osocze bogatopłytkowe (PRP) to nowoczesny zabieg medycyny estetycznej regenerujący skórę, eliminujący ryzyko alergii z uwagi na zastosowanie autologicznego materiału (osocza) z własnej krwi pacjenta. Tzw. wampirzy lifting pozwala na odzyskanie pięknej, młodziej wyglądającej skóry, która staje się promienna, gładka i pozbawiona oznak zmęczenia.

Dowiedz się więcej →
ZabiegiCenaCzas
Twarz699 zł90 minRezerwuj
Twarz + Szyja899 zł120 minRezerwuj
Twarz + Szyja + Dekolt1099 zł120 minRezerwuj
Skóra głowy599 zł60 minRezerwuj

Mezoterapia igłowa FILORGA

Mezoterapię igłową stosuje się na twarzy, szyi, dekolcie, okolicy oczu, grzbietach rąk, skórę głowy. Zabieg mezoterapii nie wymaga specjalnego przygotowania przed wizytą.

Dowiedz się więcej →
ZabiegiCenaCzas
Twarz470 zł90 minRezerwuj
Twarz + Szyja590 zł100 minRezerwuj
Twarz + Szyja + Dekolt790 zł120 minRezerwuj

PRX T33

Innowacyjny peeling- biorewitalizacja skóry bez użycia igieł, z opatentowanym składem, a mianowicie: 33% kwas trójchlorooctowy, nadtlenek wodoru i 5% kwas kojowy. Zawarte w nim substancje aktywne stymulują proliferację fibroblastów i kertynocytów a co za tym idzie syntezę kolagenu oraz przebudowę macierzy skórnej. Dzięki temu otrzymujemy jędrną, nawilżoną skórę bez oznak starzenia.

Dowiedz się więcej →