Depilacja woskiem – zabieg dla mężczyzn
Depilacja woskiem – zabieg dla mężczyzn
21 lutego 2020
Osocze bogatopłytkowe na skórę głowy – zabieg dla mężczyzn
Osocze bogatopłytkowe na skórę głowy – zabieg dla mężczyzn
21 lutego 2020

Mezoterapia igłowa włosów – zabieg dla mężczyzn


Wypadające włosy? Postępujące zakola? Łysienie? Jeśli masz już dość tego problemy i chcesz, by cieszyły Cię mocne, zdrowe i lśniące włosy, mezoterapia igłowa na skórę głowy jest rozwiązaniem. To jeden z najpopularniejszych zabiegów wzmacniających cebulki włosowe, hamujących wypadanie włosów i stymulujących porost nowych włosów. Mezoterapia na włosy sprawia, że polepsza się ich kondycja, stają się lśniące, mniej łamliwe i podatne na czynniki zewnętrzne. Zagęszczenie włosów i rewitalizacja skóry głowy to efekty mezoterapii, których nie zapewni żadna odżywka do włosów. Koktajl składników aktywnych, w tym: stymulujących wzrost włosów, jest podawany w okolicę mieszków włosowych bezpośrednio do skór czyli, tam gdzie zachodzą procesy regeneracji i pobudzenia wzrostu nowych włosów. Mezoterapia igłowa opinie zawdzięcza licznej grupie osób, które skorzystały już z tego zabiegu, uzyskując bardzo dobre efekty i poprawę kondycji włosów.

 

Mezoterapia igłowa – jakie są wskazania?

Wskazaniami do mezoterapii igłowej są różnego typu problemy z kondycją włosów – zarówno osłabienie włosów, jak i bardziej zaawansowane formy łysienia. Mezoterapię włosów można stosować profilaktyczne u osób, które chcą na dłużej utrzymać piękny wygląd włosów. Podczas zabiegu mezoterapii igłowej w skórę głowy można podawać różne preparaty. Specjalista dobiera je w zależności od rodzaju problemu. Pewne składniki stosuje się przy łysieniu androgenowym, a inne przy osłabionych czy łamliwych włosach. Najważniejsze jest dobranie skutecznego zestawu aktywnych substancji, które umożliwią zahamowanie wypadania włosów i poprawę ich kondycji.

Mezoterapia igłowa skóry głowy Kielce – umów się na mezoterapię igłową w naszym gabinecie medycyny estetycznej, Kielce, Klinika Urody, Sienkiewicza 78A.

Mezoterapia igłowa na włosy, Kielce, Klinika Urody

 

Mezoterapia igłowa skóry głowy

Wypadające włosy? Postępujące zakola? Łysienie? Jeśli masz już dość tego problemy i chcesz, by cieszyły Cię mocne, zdrowe i lśniące włosy, mezoterapia igłowa na skórę głowy jest rozwiązaniem. To jeden z najpopularniejszych zabiegów wzmacniających cebulki włosowe, hamujących wypadanie włosów i stymulujących porost nowych włosów.

Zabieg Cena Czas
Skóra głowy 300 zł 60 min Rezerwuj