Oczyszczanie manualne

Kwas salicylowy S-Peel 20% – OCZYSZCZANIE REGULUJĄCO- KOJĄCE
Kwas ferulowy F-Peel- zabieg oczyszczajaco-rozświetlający
14 lutego 2020
Yellow Peel
14 lutego 2020

MANUALNE OCZYSZCZANIE TWARZY

zabieg dla skóry zanieczyszczonej, trądzikowej, mieszanej


Oczyszczanie manualne skóry pozwala na szybkie i dokładne usunięcie wszelkich zanieczyszczeń, zaskórników i krostek. Sprawia, że cera jest czysta i zadbana. Doskonale oczyszczona i odświeżona skóra jest delikatna i miękka w dotyku, i to już jednym zabiegu. Podrażnienia po oczyszczaniu twarzy zostaną zniwelowane za pomocą specjalnie dobranej kojącej maski. Oczyszczanie skóry twarzy w domowych warunkach może nie być efektywne i przynieść więcej szkody niż pożytku. Dlatego najlepiej oddać się w ręce naszych specjalistów, którzy w profesjonalny sposób przeprowadzą zabieg manualnego oczyszczania twarzy.

 

Manualne oczyszczanie skóry – efekty

Profesjonalnie przeprowadzony zabieg manualnego oczyszczania przynosi skórze wiele korzyści:

  • czysta skóra pozbawiona niedoskonałości
  • uzyskanie świeżości i delikatności skóry
  • usunięcie martwego naskórka
  • dokładne oczyszczenie i wygładzenie skóry
  • usunięcie zaskórników, krost, prosaków
  • normalizacja wydzielania sebum
  • działanie bakteriobójcze
  • lepsze wchłanianie substancji z kosmetyków


Na czym polega manualne oczyszczanie skóry w salonie kosmetycznym

W Klinice Urody zabiegi manualnego oczyszczania twarzy przeprowadzamy w sposób minimalizujący ewentualne podrażnienia i z zachowaniem najwyższych standardów higieny. Skóra jest odpowiednio przygotowywana i rozpulchniana, a następnie delikatnie usuwane są wszelkie niedoskonałości: zaskórniki otwarte, zamknięte, grudki, krosty i prosaki. Na starannie oczyszczoną skórą nakładana jest specjalna maska kojąco-chłodząca i indywidualnie dobrana ampułka, które mają działanie łagodzące i przeciwzapalne, a ponadto normalizują wydzielanie sebum.


Oczyszczanie manualne twarzy – dla kogo?

Manualne oczyszczanie twarzy szczególnie polecamy osobom z cerą trądzikową, tłustą, łojotokową i mieszaną w celu szybkiej i skutecznej eliminacji widocznych zaskórników i innych niedoskonałości skóry. Po zabiegu głębokiego oczyszczania skóra odzyskuje estetyczny wygląd, staje się idealnie czysta i odświeżona.


Oczyszczanie twarzy – kwasy

Po oczyszczaniu twarzy można skorzystać z dodatkowej aplikacji kwasu migdałowego lub azelainowego. Wykazują one działanie przeciwbakteryjne, zmniejszają wydzielanie sebum, łagodzą rumień i ograniczają powstawanie zaskórników. Efekty oczyszczenia twarzy po zastosowaniu kwasów są jeszcze lepsze i długotrwałe.


Zabiegi oczyszczania skóry – Kielce, Klinika Urody

Poznaj inne nasze zabiegi oczyszczania twarzy, dostępne w Klinice Urody:


Oczyszczanie twarzy, Kielce, Klinika Urody
Oczyszczanie manualne twarzy, Kielce, Klinika Urody
Oczyszczanie manualne skóry twarzy, Kielce, Klinika Urody

 

Manualne oczyszczanie skóry

Oczyszczanie manualne skóry pozwala na szybkie i dokładne usunięcie wszelkich zanieczyszczeń, zaskórników i krostek. Sprawia, że cera jest czysta i zadbana. Doskonale oczyszczona i odświeżona skóra jest delikatna i miękka w dotyku i to już po jednym zabiegu.

Zabiegi Cena Czas
Manualne oczyszczanie + Kwas + Maska 240 zł 120 min Rezerwuj
Manualne oczyszczanie + Maska algowa 220 zł 120 min Rezerwuj