Mezoterapia mikroigłowa – Dermapen na skórę głowy
Mezoterapia igłowa włosów – zabieg dla mężczyzn
21 lutego 2020
Karboksyterapia skóry głowy – zabieg dla mężczyzn
Karboksyterapia skóry głowy – zabieg dla mężczyzn
21 lutego 2020

Osocze bogatopłytkowe na skórę głowy – zabieg dla mężczyzn


Wypadanie włosów? Osłabione włosy? Osocze bogatopłytkowe sprawi, że włosy stają się gęściejsze, mocniejsze, lepiej odżywione i bardziej lśniące. Ostrzykiwanie skóry głowy autologicznym (pochodzącym od pacjenta) preparatem, jakim jest PRP (platelet rich plasma), przynosi bardzo dobre efekty, pozytywnie wpływając na stan skóry głowy i zdrowy wygląd włosów. Te zabiegi medycyny estetycznej nie niosą ryzyka reakcji alergicznych i immunologicznych, mają wysoką skuteczność i bezpieczeństwo. Bez względu na przyczyny wypadania włosów, zabieg osoczem PRP (znany także jako: wampirzy lifting) przynosi znakomite rezultaty u mężczyzn, którzy chcą zadbać o atrakcyjny wygląd.

 

Osocze bogatopłytkowe na skórę głowy – wskazania

Zabieg osoczem bogatopłytkowym na włosy polecany jest Panom, którym zależy na zadbaniu o lepszą kondycję włosów. Może być stosowany w takich sytuacjach jak:

  • nadmierne wypadanie włosów
  • łysienie różnego typu
  • łysienie androgeniczne
  • osłabienie włosów


Osocze bogatopłytkowe – Kielce – lifting wampirzy

Zapraszamy na specjalistyczne zabiegi osoczem bogatopłytkowym – gabinety medycyny estetycznej w Kielcach, Klinika Urody, Sienkiewicza 78A.

 

Osocze bogatopłytkowe na skórę głowy

Wypadanie włosów? Osłabione włosy? Osocze bogatopłytkowe sprawi, że włosy stają się gęściejsze, mocniejsze, lepiej odżywione i bardziej lśniące. Ostrzykiwanie skóry głowy autologicznym (pochodzącym od pacjenta) preparatem, jakim jest PRP (platelet rich plasma), przynosi bardzo dobre efekty, pozytywnie wpływając na stan skóry głowy i zdrowy wygląd włosów.

Zabieg Cena Czas
Skóra głowy 599 zł 60 min Rezerwuj