Trwałe usuwanie owłosienia
15 stycznia 2020
Pielęgnacja dłoni i stóp
16 stycznia 2020

Trychologia

Mezoterapia igłowa skóry głowy

Wypadające włosy? Postępujące zakola? Łysienie? Jeśli masz już dość tego problemy i chcesz, by cieszyły Cię mocne, zdrowe i lśniące włosy, mezoterapia igłowa na skórę głowy jest rozwiązaniem. To jeden z najpopularniejszych zabiegów wzmacniających cebulki włosowe, hamujących wypadanie włosów i stymulujących porost nowych włosów.

Dowiedz się więcej →
ZabiegCenaCzas
Skóra głowy300 zł60 minRezerwuj

Osocze bogatopłytkowe na skórę głowy

Wypadanie włosów? Osłabione włosy? Osocze bogatopłytkowe sprawi, że włosy stają się gęściejsze, mocniejsze, lepiej odżywione i bardziej lśniące. Ostrzykiwanie skóry głowy autologicznym (pochodzącym od pacjenta) preparatem, jakim jest PRP (platelet rich plasma), przynosi bardzo dobre efekty, pozytywnie wpływając na stan skóry głowy i zdrowy wygląd włosów.

Dowiedz się więcej →
ZabiegCenaCzas
Skóra głowy599 zł60 minRezerwuj

DR CYJ HAIR FILLER

DR CYJ HAIR FILLERInnowacyjny zabieg preparatem dedykowanym do skóry głowy. W jego skład wchodzi unikalna formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego. Dodatkową zaletą preparatu jest jego stopniowe uwalnianie i tym samym lepsze działanie substancji aktywnych.

Dowiedz się więcej →
ZabiegCena
DR CYJ HAIR FILLER850 zł

Karboksyterapia skóry głowy

Karboksyterapia to terapia dwutlenkiem węgla. Bezpieczną dawkę CO2 wstrzykuje się śródskórnie lub podskórnie.

Dowiedz się więcej →
ZabiegCenaCzas
Skóra głowy179 zł60 minRezerwuj

Dermapen - Mezoterapia mikroigłowa skóry głowy

Zabieg polega na automatycznym nakłuwaniu skóry za pomocą pulsacyjnych igieł. Dzięki temu substancje aktywne dostarczane są do naskórka i skóry właściwej, zapewniając intensywną stymulację fibroblastów.

Dowiedz się więcej →
ZabiegCenaCzas
Skóra głowy359 zł60 minRezerwuj