Trwałe usuwanie owłosienia
15 stycznia 2020
Pielęgnacja dłoni i stóp
16 stycznia 2020

Trychologia

Mezoterapia igłowa skóry głowy

Wypadające włosy? Postępujące zakola? Łysienie? Jeśli masz już dość tego problemy i chcesz, by cieszyły Cię mocne, zdrowe i lśniące włosy, mezoterapia igłowa na skórę głowy jest rozwiązaniem. To jeden z najpopularniejszych zabiegów wzmacniających cebulki włosowe, hamujących wypadanie włosów i stymulujących porost nowych włosów.

Dowiedz się więcej →
Zabieg Cena Czas
Skóra głowy 300 zł 60 min Rezerwuj

Osocze bogatopłytkowe na skórę głowy

Wypadanie włosów? Osłabione włosy? Osocze bogatopłytkowe sprawi, że włosy stają się gęściejsze, mocniejsze, lepiej odżywione i bardziej lśniące. Ostrzykiwanie skóry głowy autologicznym (pochodzącym od pacjenta) preparatem, jakim jest PRP (platelet rich plasma), przynosi bardzo dobre efekty, pozytywnie wpływając na stan skóry głowy i zdrowy wygląd włosów.

Dowiedz się więcej →
Zabieg Cena Czas
Skóra głowy 599 zł 60 min Rezerwuj

DR CYJ HAIR FILLER

DR CYJ HAIR FILLER Innowacyjny zabieg preparatem dedykowanym do skóry głowy. W jego skład wchodzi unikalna formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego. Dodatkową zaletą preparatu jest jego stopniowe uwalnianie i tym samym lepsze działanie substancji aktywnych.

Dowiedz się więcej →
Zabieg Cena
DR CYJ HAIR FILLER 850 zł

Karboksyterapia skóry głowy

Karboksyterapia to terapia dwutlenkiem węgla. Bezpieczną dawkę CO2 wstrzykuje się śródskórnie lub podskórnie.

Dowiedz się więcej →
Zabieg Cena Czas
Skóra głowy 179 zł 60 min Rezerwuj

Dermapen - Mezoterapia mikroigłowa skóry głowy

Zabieg polega na automatycznym nakłuwaniu skóry za pomocą pulsacyjnych igieł. Dzięki temu substancje aktywne dostarczane są do naskórka i skóry właściwej, zapewniając intensywną stymulację fibroblastów.

Dowiedz się więcej →
Zabieg Cena Czas
Skóra głowy 359 zł 60 min Rezerwuj