Redukcja owłosienia ciała
15 stycznia 2020
Pielęgnacja dłoni i stóp
15 stycznia 2020

Trychologia

Osocze bogatopłytkowe na skórę głowy

Wypadanie włosów? Włosy łamliwe i bez połysku? Osocze bogatopłytkowe (wampirzy lifting) to rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w przypadku skóry głowy. Ten w pełni naturalny bioaktywny koncentrat osocza izolowany z krwi pacjenta hamuje wypadanie włosów, wzmacnia cebulki włosowe, stymuluje wzrost nowych włosów i poprawę ich wyglądu.

Dowiedz się więcej →
Zabieg Cena Czas
Skóra głowy 599 zł 60 min Rezerwuj

Mezoterapia igłowa na skórę głowy

Osłabienie i wypadanie włosów to częsty problem kobiet i mężczyzn. Z pomocą przychodzi mezoterapia igłowa, która korzystnie wpływa na wzmocnienie i odrost nowych włosów. Mezoterapia igłowa skóry głowy jest to niechirurgiczna metoda polecana w łysieniu, wypadaniu włosów u kobiet i mężczyzn.

Dowiedz się więcej →
Zabieg Cena Czas
Skóra głowy 300 zł 60 min Rezerwuj

Karboksyterapia

Karboksyterapia skóry głowy to skuteczny sposób na wypadanie włosów. Zabieg wzmacnia cebulki włosowe, rewitalizuje skórę głowy, wydłuża fazę wzrostu włosów.

Dowiedz się więcej →
Zabieg Cena Czas
Skóra głowy 179 zł 60 min Rezerwuj

DR CYJ HAIR FILLER

DR CYJ HAIR FILLER Innowacyjny zabieg preparatem dedykowanym do skóry głowy. W jego skład wchodzi unikalna formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego. Dodatkową zaletą preparatu jest jego stopniowe uwalnianie i tym samym lepsze działanie substancji aktywnych.

Dowiedz się więcej →
Zabieg Cena
DR CYJ HAIR FILLER 850 zł