Redukcja owłosienia ciała
15 stycznia 2020
Pielęgnacja dłoni i stóp
15 stycznia 2020

Trychologia

Osocze bogatopłytkowe na skórę głowy

Wypadanie włosów? Włosy łamliwe i bez połysku? Osocze bogatopłytkowe (wampirzy lifting) to rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w przypadku skóry głowy. Ten w pełni naturalny bioaktywny koncentrat osocza izolowany z krwi pacjenta hamuje wypadanie włosów, wzmacnia cebulki włosowe, stymuluje wzrost nowych włosów i poprawę ich wyglądu.

Dowiedz się więcej →
ZabiegCenaCzas
Skóra głowy599 zł60 minRezerwuj

Mezoterapia igłowa na skórę głowy

Osłabienie i wypadanie włosów to częsty problem kobiet i mężczyzn. Z pomocą przychodzi mezoterapia igłowa, która korzystnie wpływa na wzmocnienie i odrost nowych włosów. Mezoterapia igłowa skóry głowy jest to niechirurgiczna metoda polecana w łysieniu, wypadaniu włosów u kobiet i mężczyzn.

Dowiedz się więcej →
ZabiegCenaCzas
Skóra głowy300 zł60 minRezerwuj

Karboksyterapia

Karboksyterapia skóry głowy to skuteczny sposób na wypadanie włosów. Zabieg wzmacnia cebulki włosowe, rewitalizuje skórę głowy, wydłuża fazę wzrostu włosów.

Dowiedz się więcej →
ZabiegCenaCzas
Skóra głowy179 zł60 minRezerwuj

DR CYJ HAIR FILLER

DR CYJ HAIR FILLERInnowacyjny zabieg preparatem dedykowanym do skóry głowy. W jego skład wchodzi unikalna formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego. Dodatkową zaletą preparatu jest jego stopniowe uwalnianie i tym samym lepsze działanie substancji aktywnych.

Dowiedz się więcej →
ZabiegCena
DR CYJ HAIR FILLER850 zł