Usuwanie naczyniaków płaskich – zabieg dla mężczyzn

Laserowe usuwanie przebarwień skóry u mężczyzn – laser Nordlys by Ellipse
Laserowa redukcja przebarwień – zabieg dla mężczyzn
20 lutego 2020
Laserowe usuwanie trądziku różowatego – dla mężczyzn
Trądzik różowaty- zabieg dla mężczyzn
20 lutego 2020

Usuwanie naczyniaków płaskich – najnowszej generacji laserem medycznym Nordlys by Ellipse – to najskuteczniejsza metoda na naczyniaki PWS (port-wine stain). Opatentowana technologia SWT sprawia, że efekty laserowego usuwania naczyniaków są spektakularne i udokumentowane. Naczyniaki zanikają, czerwono-fioletowe zabarwienie zostaje zastąpione przez normalny kolor skóry, bo czerwony barwnik ulega degradacji i wchłonięciu. Skóra odzyskuje naturalny wygląd bez przebarwień, a Ty – atrakcyjny wygląd, pewność siebie i komfort życia. Zabiegi laserowego usuwania naczyniaków płaskich są bezpieczne, precyzyjnie trafiają w zmianę, nie są bolesne i nie pozostawiają blizn. W Klinice Urody wykonują zabiegi na naczyniaki są wykonywane wyłącznie na platformie Nordlys by Ellipse przez kosmetologów z doświadczeniem. Przyjdź na zabieg i ciesz się zdrową, ładną skórą!

Cennik

Zarezerwój zabieg telefonicznie

+48 690 206 206

Zabieg Cena Czas
Do 10 zmian 330 zł 30 min Rezerwuj  
Powyżej 10 zmian 330-430 zł 40 min Rezerwuj  
Pojedyncza zmiana 99 zł 15 min Rezerwuj  

 

Efekty laserowego usuwania naczyniaków płaskich:

  • likwidacja naczyniaków – usunięcie fioletowo-czerwonych plam
  • przywrócenie skórze naturalnego zabarwienia
  • zamykanie naczynek krwionośnych
  • wygładzenie skóry i poprawa jej struktury
  • zabieg nie pozostawia blizn
  • wyraźna poprawa wyglądu u większości pacjentów
  • bardzo dobre rezultaty kliniczne – ok. 85% zmian zostaje zniwelowanych
  • likwidacja naczyniaków opornych na inne zabiegi IPL

Czy laserowe usuwanie naczyniaków jest bezpieczne i skuteczne?

Odpowiedź brzmi: TAK! Połączenie wysokiej skuteczności i bezpieczeństwa zabiegu jest możliwe dzięki zastosowaniu w technologii Nordlys by Ellipse ultrakrótkich (poniżej jednej milisekundy) impulsów światła. Takie parametry umożliwiają leczenie zmian naczyniowych typu PWS (port-wine stain), z którymi nie radzą sobie lasery innego typu. Zabieg prowadzi do degradacji zawartej w naczyniaku hemoglobiny, która odpowiada za ich czerwone zabarwienie. Hemoglobina poddana działaniu lasera ulega uszkodzeniu i naturalnemu usunięciu przez układ odpornościowy. Jednocześnie dochodzi do zamknięcia rozszerzonych naczynek krwionośnych i ich trwałego zaniku. Laser stymuluje także regenerację głębszych warstw skóry, co prowadzi do wygładzenia skóry, regeneracji naskórka i odzyskania naturalnego wyglądu. Zabieg laserem Nordlys wyróżnia się wyższą precyzją i brakiem inwazyjności w porównaniu z klasycznymi metodami, jest bezpieczny i nie pozostawia blizn.

Laserowe usuwanie naczyniaków płaskich – jak wygląda zabieg?

Zabieg laserowego usuwania naczyniaków poprzedza wywiad wykonujemy po wcześniejszym wywiadzie, wykluczającym przeciwwskazania do laseroterapii IPL.  Następnie kosmetolog wykonuje próbę laserową, aby dobrać najlepsze parametry zabiegowe. Sam zabieg polega na naświetleniu naczyniaków wiązką lasera, jest komfortowy, niebolesny, nie wymaga chłodzenia skóry.

Laserowe leczenie naczyniaków płaskich – ile zabiegów?

W zależności od liczby i wielkości naczyniaków, należy wykonać 3-6 zabiegów. Konieczne są przerwy między zabiegami ok. 4 tygodni, aby w skórze mogły zajść procesy przebudowy i regeneracji.

Postępowanie po zabiegu usuwania naczyniaków płaskich laserem

Po zabiegu na naczyniaki, skórę chronimy przed słońcem (filtry UV); nie wolno chodzić do w solarium. Polecamy zrezygnować z saunowania i gorących kąpieli oraz kosmetyków mogących podrażnić skórę. Skórę w okolicy zabiegowej należy pielęgnować łagodnym kremem nawilżającym.

Laserowe usuwanie naczyniaków płaskich – przeciwwskazania

Dowiedz się, jakie są przeciwwskazania do zabiegów laserowych na naczyniaki – LINK.

Czym są naczyniaki płaskie?

Naczyniaki to zmiany naczyniowe o bordowej, fioletowej czy fioletowo-czerwonej barwie, których przyczyną są nieprawidłowości naczyń krwionośnych. Najczęściej występują na twarzy i tułowiu, choć mogą pojawić się wszędzie. Naczyniaki stanowią duży defekt kosmetyczny, a zabiegi laserowe są obecnie uznawane za najskuteczniejsze w rozwiązywaniu tego problemu.

Jak pozbyć naczyniaków płaskich?

Umów się na BEZPŁATNĄ konsultację z kosmetologiem Kliniki Urody, który zaproponuje skuteczne zabiegi laserowe na naczyniaki.

Najskuteczniejsze zabiegi laserowe w Kielcach – Klinika Urody

Poznaj pozostałe zabiegi laserem IPL lub laserem frakcyjnym, z których możesz skorzystać w Kliniece Urody:

Zabiegi laserem frakcyjnym:

Zabiegi platformą IPL: