Usuwanie rumienia – zabieg dla mężczyzn

Laserowe usuwanie trądziku różowatego – dla mężczyzn
Trądzik różowaty- zabieg dla mężczyzn
20 lutego 2020
Laserowe zamykanie naczynek u mężczyzn – Nordlys by Ellipse
Zamykanie naczynek – zabieg dla mężczyzn
20 lutego 2020

Likwidacja rumienia i zaczerwienienia skóry wymaga konkretnych i skutecznych metod. Z pomocą przychodzi supernowoczesny laser IPL Nordlys by Ellipse, który rozwiązuje problem rumienia szybko, skutecznie i bezboleśnie. Dzięki innowacyjnej technologii SWT ultrakrótkie impulsy świetlne usuwają rumień na twarzy i szyi, redukują zaczerwienienie i przywracają naturalne zabarwienie skóry, niezależnie od przyczyny rumienia. Pożegnaj czerwone plamy na skórze, męska twarz ich nie potrzebuje!

 

Cennik

Zarezerwój zabieg telefonicznie

+48 690 206 206

Zabieg Cena Czas
Twarz 449 zł 50 min Rezerwuj  
Szyja 320 zł 40 min Rezerwuj  
Twarz + Szyja 550 zł 60 min Rezerwuj  
Twarz + Szyja + Dekolt 650 zł 70 min Rezerwuj  
Policzki 330 zł 40 min Rezerwuj  

 

Laserowe usuwania rumienia – efekty

  • szybka i bezbolesna redukcja zaczerwienień
  • redukcja rumienia na skórze twarzy i szyi
  • redukcja zmian rumieniowo-naczyniowych
  • wyrównanie kolorytu skóry
  • zdrowy, naturalny wygląd skóry

Rumień naczyniowy – objawy

Rumień naczyniowy pojawia się u kobiet i mężczyzn niezależnie od wieku.  Pierwsze objawy rumienia – w postaci reakcji skóry na kosmetyki – często lekceważymy. Jednak zwiększająca się wrażliwość skóry, pojawiający się i znikający rumień, zaczerwienienia skóry – od czasu do czasu, np. pojawiające się pod wpływem stresu, emocji, wysiłku fizycznego czy temperatury, to sygnał, że trzeba działać. Nieleczony rumień naczyniowy powoduje trwałe uszkodzenia naczyń krwionośnych, czyli utrzymujące się zaczerwienienia skóry, które mogą lokować się na twarzy lub szyi, a z czasem obejmować coraz większe okolice. Laserowe usuwanie rumienia jest dziś najskuteczniejszą metodą walki z tą dolegliwością, przynoszącą trwałe, spektakularne rezultaty.

Laserowe leczenie rumienia – jak działa?

Światło medycznego lasera IPL Nordlys by Ellipse jest absorbowane przez hemoglobinę i ulega przemianie w energię cieplną. Prowadzi to do trwałego zaniku uszkodzonych i rozszerzonych naczynek krwionośnych, które są odpowiedzialne za pojawianie się rumienia. Ultrakrótkie (poniżej jednej milisekundy) impulsy światła gwarantują wysoką skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu, który jest  bezbolesny i nie wpływa negatywnie na otaczające tkanki.

Usuwanie rumienia – zabiegi laseroterapii

Liczba zabiegów koniecznych do skutecznej redukcji rumienia ustalana jest indywidualnie, a uzależniona od przyczyny i rozległości rumienia. Zwykle koniecznych jest kilka zabiegów w serii co 4-5 tygodni.

Redukcja rumienia – po zabiegu

Po zabiegu laseroterapii należy nawilżać skórę, stosować kremy przeciwsłoneczne, nie korzystać z solarium ani sauny, zrezygnować z peelingów i podrażniających skórę kosmetyków.

Przeciwwskazania do zabiegów laserowych

Zabiegi laserowe wykonywane przez doświadczonych kosmetologów są bezpieczne, istnieją jednak ważne przeciwwskazania, wykluczające możliwość skorzystania z laseroterapii – LINK.

Czym jest rumień?

Trwałe zaczerwienienia skóry, obecne najczęściej na twarzy, szyi czy klatce piersiowej, noszą nazwę rumienia. Jakie są przyczyny rumienia? Jest ich wiele, zaś jedną z nich pękające naczynka krwionośne. Powoduje to zaczerwienienia skóry, które początkowo pojawiają się pod wpływem wysiłku, stresu, zmian temperatury otoczenia, spożycia ostrych potraw czy alkoholu. Lekceważone objawy zaburzeń naczyniowych skóry, w tym: pajączki czy poszerzone naczynka, mogą spowodować pojawienie się rumienia przewlekłego. Właśnie dlatego nie warto zwlekać z zabiegami na rumień. Laserowe leczenie rumienia jest dziś uznawane za jedną z najskuteczniejszych metod na rumień.

Jak pozbyć się rumienia?

Umów się na bezpłatną konsultację w naszej placówce, nasz kosmetolog dobierze rodzaj i liczbę zabiegów na rumień.

Poznaj wszystkie zabiegi laserowe w Klinice:

Zabiegi laserem frakcyjnym:

Zabiegi platformą IPL:


Laserowe usuwanie rumienia Kielce, Klinika Urody Jean Baptiste
Skuteczne usuwanie rumienia IPL Nordlys by Ellipse