Laserowe usuwanie blizn | Kielce | Klinika Urody

Blizny potrądzikowe? Blizna po cesarskim cięciu? Usuwanie blizn laserem frakcyjnym jest naprawdę możliwe! Najnowocześniejszy na świecie laser Nordlys by Ellipse pozwala na szybką i skuteczną redukcję blizn bez względu na pochodzenie, stopień utrwalenia czy rodzaje blizn. Dzięki nowoczesnej i bezpiecznej laseroterapii dostępnej w naszej Klinice Urody, zarówno nowe, jak i stare blizny możesz usunąć raz na zawsze lub znacząco zredukować. Zabiegi laserowe na blizny intensywnie pobudzają mechanizmy odpowiadające za regenerację tkanki i przebudowę blizny. Efekty zabiegów laserem frakcyjnym to wytwarzanie nowych, zdrowych komórek w obszarze blizny, co skutkuje stopniowym zmniejszeniem widoczności i stopniowym zanikiem blizny. Po serii zabiegów następuje zdecydowana poprawa wyglądu skóry i zagęszczenie jej struktury. W miejscu blizny powstaje nowy kolagen, więc odzyskujemy koloryt i strukturę zbliżoną do zdrowej skóry. Skuteczne usuwanie blizn laserem powoduje, że znika lub zmniejsza się dyskomfort w obrębie blizny: napięcie skóry, poczucie ciągnięcia, bolesność. Zapraszamy na bezpłatną konsultację!

Cennik

Zarezerwuj zabieg telefonicznie

+48 690 206 206

Zabieg Cena Czas
Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych (policzki) 799 zł 60 min Rezerwuj  
Laserowe usuwanie blizn chirurgicznych (do 5cm) 199 zł 45 min Rezerwuj  

 

Laserowe usuwanie blizn- efekty:

 • redukcja lub całkowite usuwanie blizn
 • znaczne spłycenie i zmniejszenie blizny
 • zdecydowane zmniejszenie widoczności blizny
 • stymulacja powstawania zdrowej tkanki
 • pobudzenie tworzenia nowych włókien kolagenowych
 • wygładzenie skóry i poprawa jej struktury
 • skuteczność wobec blizn różnego typu
 • likwidacja nawet starych, wieloletnich blizn

Laserowe usuwanie blizn- rodzaje zmian:

 • usuwanie blizn po trądziku
 • usuwanie blizn po ospie
 • usuwanie blizn po oparzeniach
 • usuwanie blizn po cesarce
 • usuwanie blizn po operacjach
 • usuwanie blizn po urazach

Jak działa usuwanie blizn laserem frakcyjnym?

Blizny nie wyglądają estetycznie, dlatego wiele kobiet chce się ich skutecznie pozbyć. Wykonywane w naszej Klinice Urody usuwanie blizn laserem frakcyjnym Nordlys by Ellipse przynosi znakomite ii trwałe rezultaty. Jak działa laser frakcyjny na blizny? Skierowana punktowo wiązka energii tworzy siateczkę mikrouszkodzeń w głębi tkanki bliznowatej, co prowadzi do jej intensywnej przebudowy, wytwarzania kolagenu i nowej zdrowej skóry. Rekonwalescencja po zabiegu laserem frakcyjnym jest krótka – gojenie następuje szybko i bez powikłań, natychmiast po zabiegu można wrócić do aktywności. Wraz z kolejnymi zabiegami laseroterapii blizny stają się coraz mniej widoczne, nie odznaczają się na skórze. Uboczne efekty zabiegów laserem to bardziej gładka i napięta skóra.

Laserowe usuwanie blizn-jak wygląda zabieg?

Przed zabiegiem kosmetolog robi wywiad celem wykluczenia przeciwwskazań do laseroterapii. Następnie wykonuje próbę laserową, optymalnie dobierają parametry. Na bliznę kieruje głowicę lasera frakcyjnego i oddaje tzw. „strzały”, których – w zależności od indywidualnego progu bólu – nie odczuwamy wcale lub jako delikatne ukłucia.

Laserowe usuwanie blizn- ile zabiegów należy wykonać?

Zabiegi usuwania blizn laserem frakcyjnym należy wykonać w serii co 4-8 tygodni. Łącznie dla uzyskania jak najlepszych rezulatatów potrzeba ok. 4-6 zabiegów, co wynika z naturalnych właściwości skóry, która – fizjologicznie – potrzebuje właśnie tyle czasu, aby zaszły skuteczne procesy regeneracji i odbudowy kolagenu, zastępującego tkankę bliznowatą. Troszkę cierpliwości się opłaca, ponieważ efekty są trwałe – raz usunięta blizna nie powraca.

Laserowe usuwanie blizn- zalecenia po zabiegu

Po zabiegu laseroterapii na blizny należy nawilżać skórę i chronić przed słońcem, stosować wysokie filtry UV. Nie wolno opalać się w solarium. Odradzamy korzystanie z kosmetyków, mogących podrażniać skórę.

Laserowe usuwanie blizn – przeciwskazania

Zabiegi laserowe w Klinice Urody w Kielcach są bezpieczne, wykonywane najlepszym na świecie laserem medycznym Nordlys by Ellipse, wyłącznie przez kosmetologów posiadających bardzo duże doświadczenie w laseroterapii. Istnieją jednak ścisłe przeciwwskazania do laserowego usuwania blizn. Dowiedz się, jakie: LINK.

Jak skutecznie usunąć blizny?

Umów się na bezpłatną konsultację z naszym specjalistą, który oceni stan skóry i zaproponuje skuteczne zabiegi laserem na blizny.

Poznaj wszystkie zabiegi laserowe w Klinice Urody Jean Baptiste Kielce

Poznaj inne zabiegi laserem frakcyjnym lub laserem IPL dostępne w Klinice Urody:

Zabiegi laserem frakcyjnym:

Zabiegi platformą IPL:

 

Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych Kielce, Klinika Urody
Usuwanie blizn laserem frakcyjnym, Kielce, Klinika Urody
Usuwanie blizn, Kielce, Klinika Urody Jean Baptiste
Laserowe usuwanie blizn, Kielce, Klinika Urody
Usuwanie blizn w Kielcach, Klinika Urody Jean Baptiste
Laserowe usuwanie blizny po cesarskim cięciu, Kielce, Klinika Urody
Usuwanie blizny po cesarce, Kielce, Klinika Urody
Fraxel, Kielce, laserowe usuwanie blizn