Laserowe usuwanie blizn | Kielce | Klinika Urody

Blizny potrądzikowe? Blizna po cesarskim cięciu? Usuwanie blizn laserem frakcyjnym jest naprawdę możliwe! Najnowocześniejszy na świecie laser Nordlys by Ellipse pozwala na szybką i skuteczną redukcję blizn bez względu na pochodzenie, stopień utrwalenia czy rodzaje blizn. Dzięki nowoczesnej i bezpiecznej laseroterapii dostępnej w naszej Klinice Urody, zarówno nowe, jak i stare blizny możesz usunąć raz na zawsze lub znacząco zredukować. Zabiegi laserowe na blizny intensywnie pobudzają mechanizmy odpowiadające za regenerację tkanki i przebudowę blizny. Efekty zabiegów laserem frakcyjnym to wytwarzanie nowych, zdrowych komórek w obszarze blizny, co skutkuje stopniowym zmniejszeniem widoczności i stopniowym zanikiem blizny. Po serii zabiegów następuje zdecydowana poprawa wyglądu skóry i zagęszczenie jej struktury. W miejscu blizny powstaje nowy kolagen, więc odzyskujemy koloryt i strukturę zbliżoną do zdrowej skóry. Skuteczne usuwanie blizn laserem powoduje, że znika lub zmniejsza się dyskomfort w obrębie blizny: napięcie skóry, poczucie ciągnięcia, bolesność. Zapraszamy na bezpłatną konsultację!

Cennik

Zarezerwuj zabieg telefonicznie

+48 690 206 206

Zabieg Cena Czas
Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych (policzki) 799 zł 60 min Rezerwuj  
Laserowe usuwanie blizn chirurgicznych (do 5cm) 199 zł 45 min Rezerwuj  

 

Efekty laserowego usuwania blizn

 • redukcja lub całkowite usuwanie blizn
 • znaczne spłycenie i zmniejszenie blizny
 • zdecydowane zmniejszenie widoczności blizny
 • stymulacja powstawania zdrowej tkanki
 • pobudzenie tworzenia nowych włókien kolagenowych
 • wygładzenie skóry i poprawa jej struktury
 • skuteczność wobec blizn różnego typu
 • likwidacja nawet starych, wieloletnich blizn

Laserowe usuwanie blizn – Kielce, Klinika Urody

 • usuwanie blizn po trądziku
 • usuwanie blizn po ospie
 • usuwanie blizn po oparzeniach
 • usuwanie blizn po cesarce
 • usuwanie blizn po operacjach
 • usuwanie blizn po urazach

Jak działa usuwanie blizn laserem frakcyjnym? Kielce Klinika Urody – sprawdź!

Blizny nie wyglądają estetycznie, dlatego wiele kobiet chce się ich skutecznie pozbyć. Wykonywane w naszej Klinice Urody usuwanie blizn laserem frakcyjnym Nordlys by Ellipse przynosi znakomite ii trwałe rezultaty. Jak działa laser frakcyjny na blizny? Skierowana punktowo wiązka energii tworzy siateczkę mikrouszkodzeń w głębi tkanki bliznowatej, co prowadzi do jej intensywnej przebudowy, wytwarzania kolagenu i nowej zdrowej skóry. Rekonwalescencja po zabiegu laserem frakcyjnym jest krótka – gojenie następuje szybko i bez powikłań, natychmiast po zabiegu można wrócić do aktywności. Wraz z kolejnymi zabiegami laseroterapii blizny stają się coraz mniej widoczne, nie odznaczają się na skórze. Uboczne efekty zabiegów laserem to bardziej gładka i napięta skóra.

Jak wygląda laserowe usuwania blizn? Czy boli?

Przed zabiegiem kosmetolog robi wywiad celem wykluczenia przeciwwskazań do laseroterapii. Następnie wykonuje próbę laserową, optymalnie dobierają parametry. Na bliznę kieruje głowicę lasera frakcyjnego i oddaje tzw. „strzały”, których – w zależności od indywidualnego progu bólu – nie odczuwamy wcale lub jako delikatne ukłucia.

Laserowe usuwanie blizn – ile zabiegów potrzeba?

Zabiegi usuwania blizn laserem frakcyjnym należy wykonać w serii co 4-8 tygodni. Łącznie dla uzyskania jak najlepszych rezulatatów potrzeba ok. 4-6 zabiegów, co wynika z naturalnych właściwości skóry, która – fizjologicznie – potrzebuje właśnie tyle czasu, aby zaszły skuteczne procesy regeneracji i odbudowy kolagenu, zastępującego tkankę bliznowatą. Troszkę cierpliwości się opłaca, ponieważ efekty są trwałe – raz usunięta blizna nie powraca.

Laserowe usuwanie blizn – po zabiegu

Po zabiegu laseroterapii na blizny należy nawilżać skórę i chronić przed słońcem, stosować wysokie filtry UV. Nie wolno opalać się w solarium. Odradzamy korzystanie z kosmetyków, mogących podrażniać skórę.

Przeciwwskazania do zabiegów laserowych na przebarwienia

Zabiegi laserowe w Klinice Urody w Kielcach są bezpieczne, wykonywane najlepszym na świecie laserem medycznym Nordlys by Ellipse, wyłącznie przez kosmetologów posiadających bardzo duże doświadczenie w laseroterapii. Istnieją jednak ścisłe przeciwwskazania do laserowego usuwania blizn. Dowiedz się, jakie: LINK.

Jak skutecznie usunąć blizny?

Umów się na bezpłatną konsultację z naszym specjalistą, który oceni stan skóry i zaproponuje skuteczne zabiegi laserem na blizny.

Zabiegi laserowe – Kielce – Klinika Urody

Poznaj inne zabiegi laserem frakcyjnym lub laserem IPL dostępne w Klinice Urody:

Zabiegi laserem frakcyjnym:

Zabiegi platformą IPL:

 

Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych Kielce, Klinika Urody
Usuwanie blizn laserem frakcyjnym, Kielce, Klinika Urody
Usuwanie blizn, Kielce, Klinika Urody Jean Baptiste
Laserowe usuwanie blizn, Kielce, Klinika Urody
Usuwanie blizn w Kielcach, Klinika Urody Jean Baptiste
Laserowe usuwanie blizny po cesarskim cięciu, Kielce, Klinika Urody
Usuwanie blizny po cesarce, Kielce, Klinika Urody
Fraxel, Kielce, laserowe usuwanie blizn