
Odmładza, redukuje tłuszcz, usuwa cellulit!
Karboksyterapia wyszczupla i modeluje sylwetkę, minimalizuje rozstępy nawet o 80%, pozwala na usuwanie miejscowych otłuszczeń. Rozbija trudny do usunięcia przez ćwiczenia i dietę tłuszcz na brzuchu, w talii, na udach, pośladkach, ramionach. Zwiotczenia skóry, brak jędrności, nadmiar skóry po ciąży, luźna skóra po odchudzaniu, blizny – usuwanie karboksyterapią tych defektów estetycznych jest skuteczne i bezpieczne. Pozwala skórze odzyskać trwałą sprężystość, elastyczność i napięcie, stymulując syntezę kolagenu – „białka młodości”. Karboksyterapia jest metodą sprawdzoną klinicznie, a urządzenie posiada certyfikat medyczny. Odnajdź swoje piękno! To łatwiejsze niż myślisz. Sprawdź!
Cennik
Zarezerwuj zabieg telefonicznie
Karboksyterapia – efekty
- usuwanie cellulitu (pośladki, uda, nogi, ręce)
- modelowanie brzucha i bioder
- redukcja rozstępów i blizn
- redukcja miejscowych otłuszczeń na brzuchu
- redukcja zwiotczeń skóry na brzuchu, udach, ramionach
- rewitalizacja dłoni
- skuteczna walka z łysieniem
Karboksyterapia – jak działa na skórę?
Wstrzykiwany pod skórę dwutlenek węgla prowadzi do rozszerzenia się drobnych naczyń krwionośnych oraz powstanie nowych naczyń włosowatych (kapilar), odpowiedzialnych za dostarczanie do komórek: tlenu, krwi, składników odżywczych, enzymów, witamin, hormonów oraz odprowadzanie: dwutlenku węgla i produktów przemiany materii. Oznacza to, że w miejscu zastosowania karboksyterapii poprawia się mikrokrążenie, a więc zwiększa się ilość dostarczanego tlenu i składników odżywczych oraz przyśpieszają procesy detoksykacji. Powstający w wyniku mikronakłuć kontrolowany stan zapalny uruchamia intensywną odnowę skóry, która – w procesie obronnym – wytwarza ogromną ilość nowych, zdrowych komórek, syntetyzuje kolagen i elastynę, przez co naturalnie zwiększa się gęstość skóry i jej sprężystość, a finalnie następuje spektakularny remodeling ciała.
Karboksyterapia – ile zabiegów potrzeba?
Seria obejmuje zazwyczaj cykl 6 do 12 zabiegów. Konieczne jest odbycie 2 zabiegów na tydzień, dzięki czemu tkanki są ciągle stymulowane, a efekty są szybsze. Przerwa pomiędzy zabiegami dłuższa niż 7 dni może zaprzepaścić osiągnięte rezultaty.
- Karboksyterapia na tkankę tłuszczową – najczęściej 1-3 zabiegi w tygodniu
- Karboksyterapia na cellulit – najczęściej 1-3 zabiegi w tygodniu
- Karboksyterapia na rozstępy – 1-3 zabiegi w tygodniu
- Karboksyterapia na skórę głowy– najczęściej 1-3 zabiegi na tydzień
Karboksyterapia – wskazania
- cellulit i rozstępy
- miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej
- zwiotczenie skóry, brak elastyczności
- obrzęki
- blizny (po cesarskim cięciu i inne)
- osłabiona, cienka skóra
- łysienie – potrzeba stymulacji wzrostu nowych włosów
Karboksyterapia – zabiegi
Karboksyterapia – po zabiegu
W miejscach iniekcji i tam, gdzie gaz rozchodzi się pod skórą są widoczne mikroślady, które znikają po kilku minutach. U osób szczególnie wrażliwych mogą powstać zasinienia. Podczas zabiegu pod skórą widać przemieszczanie się gazu, co daje wrażenie rozpierania i znika po kilku sekundach.
Zadzwoń, by zarezerwować zabieg
Zabacz cennik zabiegu
Tu kupisz kosmetyki użyte do zabiegu