Depilacja laserowa twarzy | Kielce | Klinika Urody | Promocje!

Depilacja twarzy laserem Light Sheer Desire to trwałe i skuteczne usuwanie owłosienia. Zastanawiasz się, jak pozbyć się wąsika? Depilacja laserowa rozwiąże ten problem definitywnie! A może masz dosyć wyrywania niechcianych włosków pod brodą albo baków? Bez względu na to, czy potrzebujesz poddać depilacji wybraną okolicę czy wykonać depilację całej twarzy, gwarantujemy Ci fantastyczne efekty i komfortową atmosferę podczas zabiegów. Depilacja laserowa sprawi, że będziesz cieszyć się idealnie gładką skórą twarzy i zapomniesz o problemie wrastających włosków! Już po pierwszym zabiegu depilacji laserowej twarzy włosków będzie o ok. 30% mniej, a po serii zabiegów o problemie niechcianego owłosienia możesz zapomnieć!

 

Cennik

Zarezerwuj zabieg telefonicznie

+48 690 206 206

Zabieg Cena Czas
Wąsik 99 zł 15 min Rezerwuj  
Broda 99 zł 30 min Rezerwuj  
Baki 99 zł 20 min Rezerwuj  
Cała twarz 249 zł 45 min Rezerwuj  

 

Jak działa depilacja laserowa?

Laser diodowy Light Sheer Desire emituje wiązkę światła, która jest pochłaniana przez barwnik włosa – melaninę. Pod wpływem temperatury mieszki włosowe zostają zniszczone.  Podczas jednego zabiegu depilacji laserowej niszczonych jest ok. 30% włosów, które są w aktywnej fazie wzrostu (tzw. anagen). Pozostałe włosy nie są w tym momencie czułe na światło lasera, dlatego należy odczekać do kolejnego zabiegu ok. 4-6 tygodni. Już po pierwszym zabiegu można dostrzec znaczącą redukcję niechcianego owłosienia, natomiast dla uzyskania pełnego efektu zaleca się wykonać pełną serię, czyli zazwyczaj 5-6 zabiegów.

Jak wygląda depilacja laserowa?

Zanim kosmetolog wykona depilację laserową, przeprowadza wywiad, aby wykluczyć przeciwwskazania. Następnie dokonuje oceny stanu skóry i typu włosów, oraz przeprowadza próbę na małej okolicy. Po dobraniu optymalnych parametrów lasera, przeprowadza depilację. Klient otrzymuje specjalne okulary ochronne, wygodnie leży na leżance.

Depilacja laserowa – jak się przygotować?

W dniu zabiegu depilacji laserowej należy zgolić włoski maszynką do golenia. W odstępie czterech tygodni przed depilacją laserową nie wolno stosować depilacji woskiem, pastami cukrowymi, depilatorem elektrycznym, ani wyrywać włosków pęsetą. Depilacji laserowej nie można wykonywać na zbyt mocno opaloną skórę, zatem przed zabiegiem ogranicz opalanie się, także w solarium.

Postępowanie po zabiegu depilacji laserowej

Po depilacji zwykle pojawia się rumień na skórze, który znika sam po ok. 203 godzinach. Jest to naturalna reakcja skóry, świadcząca o prawidłowym wykonaniu zabiegu.  Skóra po depilacji laserowej zazwyczaj nie wymaga specjalistycznej pielęgnacji, należy kremy nawilżające i łagodzące, można użyć kremu chłodzącego.

Czy depilacja laserowa boli?

Niektórzy uważają, że depilacja laserowa bez bólu to mit. Inni – przeciwnie – odczuwają ją jako niemal bezbolesną. Stopień odczuwania bólu zależy od indywidualnych predyspozycji. W Klinice Urody znieczulenie przed depilacją laserową wykonujemy na życzenie klienta – zawsze, gdy tylko tego potrzebuje!

Depilacja laserowa ciała

W naszej Klinice Urody możesz również wykonać depilację laserową ciała – każdej okolicy. Dowiedz się więcej: https://jeanbaptiste.pl/produkt/depilacja-laserowa-ciala/

Przeciwwskazania do depilacji laserowej

Prawidłowo wykonana depilacja laserowa jest bezpieczna dla skóry, jednak istnieją przeciwwskazania do jej wykonania:

 • ciąża i karmienie naturalne
 • mocna opalenizna (w tym: po samoopalaczach czy solarium)
 • infekcje bakteryjne, wirusowe, grzybicze
 • nowotwory
 • przyjmowanie antybiotyków (najwcześniej zabieg można wykonać po 2 tygodniach od zakończenia antybiotykoterapii; ponadto antybiotyków nie wolno przyjmować przez 2 tygodnie po depilacji laserowej)
 • fotouczulające leki, zioła (np. nagietek, dziurawiec, bratek, skrzyp polny, rumianek)
 • kosmetyki z witaminami: A, E, C czy wysoko stężonym retinolem
 • depilacja woskiem, depilatorem, pęsetą (należy zaprzestać ok. miesiąc przed zabiegiem)
 • podrażniona skóra
 • terapia hormonalna (hormony fotouczulające)
 • choroby skóry (opryszczka, łuszczyca, bielactwo, choroby pęcherzykowe, uczulenie na słońce, aktywne infekcje skóry)
 • skłonność do powstawania przebarwień
 • włosy blond, siwe, rude

 

Light Sheer Desire depilacja laserowa Kielce, Klinika Jean Baptiste
Depilacja laserowa Kielce Klinika Urody
Depilacja Light Sheer Desire Kielce
Light Sheer Desire depilacja Kielce