Masaże dla dwojga | Kielce Klinika Urody | Sienkiewicza 78A

Masaż dla dwojga pozwala na wspólny relaks, uspokaja i działa regenerująco. Rozluźnia napięte partie mięśni, wspomaga regenerację po aktywności sportowej, odpręża i relaksuje. Polecany w stanach zmęczenia, stresu i napięcia nerwowego, a także po intensywnym wysiłku fizycznym. Masaż dla dwojga to idealny pomysł na prezent, który zachwyci każdą osobę spragnioną relaksu i odpoczynku, oraz świetny sposób na wspólne spędzenie czasu. Do wyboru w Klinice Urody w Kielcach: masaż gorącymi kamieniami, masaż relaksacyjny, masaż klasyczny lub masaż masłem shea.

 

Cennik

Zarezerwuj zabieg telefonicznie

+48 690 206 206

Zabieg Cena Czas
Masaż klasyczny 369 zł 60 min Rezerwuj  
Masaż relaksacyjny 369 zł 60 min Rezerwuj  
Masaż na maśle shea 369 zł 60 min Rezerwuj  

 

Masaż dla dwojga – efekty

Profesjonalnie wykonany masaż dla dwojga korzystnie wpływa na samopoczucie psychiczne i fizyczne:

  • rozluźnia spięte mięśnie
  • poprawia krążenie i ukrwienie mięśni
  • regeneruje i relaksuje
  • wpływa pozytywnie na jakość snu
  • redukuje odczuwanie stresu
  • odpręża i wycisza
  • oczyszcza i wygładza skórę
  • korzystnie wpływa na odżywienie i wygląd skóry
  • poprawia ogólne samopoczucie
  • sprzyja umocnieniu relacji między dwojgiem bliskich osób

Masaż dla dwojga gwarantuje poprawę samopoczucia i jest niezwykle przyjemnym doświadczeniem. Wspólne spędzanie czasu w przyjemnej atmosferze to wspaniałe przeżycie świetnie wpływające na wzajemną relację.

Masaż dla dwojga – jak wygląda zabieg?

Masaż relaksacyjny dla dwojga przeprowadzany jest przez dwoje specjalistów , jednocześnie u dwóch osób, w specjalnie przygotowanym jednym gabinecie. Starannie zaaranżowane pomieszczenie i relaksująca atmosfera pozwala na odprężenie i wyciszenie w swoim towarzystwie. Masażysta masuje pacjenta zgodnie z jego preferencjami, skupiając się na najbardziej spiętych fragmentach ciała. Masaż jest łagodny i relaksujący, a jednocześnie skutecznie poprawiający krążenie. Pozostawia ciało rozluźnione i odprężone, a skórę doskonale odżywioną. Komfortowy masaż dla dwojga zapewnia doskonałe samopoczucie, przypływ dobrej energii i pozwala zapomnieć o codziennych troskach.

Masaże dla dwojga – dla kogo?

Polecamy masaże dla dwojga wszystkim, którzy pragną razem spędzić czas i zrelaksować się w towarzystwie bliskiej osoby. Jest to świetny sposób na uczczenie wspólnego święta, niebanalny upominek urodzinowy czy sposób na pokazanie, że druga osoba jest dla nas ważna i chcemy spędzić z nią wspólny czas w komfortowej, relaksującej atmosferze. Masaże dla dwojga to nie tylko masaże dla par, mogą z niego skorzystać wszystkie osoby, które się dobrze czują w swoim towarzystwie i pragną dodatkową umocnić swoją relację. Masaż dla dwojga gwarantuje wszystkie korzyści masażu relaksacyjnego, odpręża, łagodzi stresy i niweluje stany napięcia.

Masaż dla dwojga – Kielce, Klinika Urody zaprasza
Masaże dla dwojga – Kielce, Klinika Urody Jean Baptiste
SPA z masażami dla dwojga, Kielce, Klinika Jean Baptiste