Rozstępy - informacje oraz cennik zabiegów

Laserowe usuwanie rozstępów laserem frakcyjnym Nordlys by Ellipse

Rozstępy po ciąży, rozstępy po odchudzaniu, inne rodzaje rozstępów? Chcesz odzyskać gładkie ciało? Nie sądzisz, że czas pozbyć się ich na zawsze? Istnieją różne sposoby na rozstępy, ale usuwanie rozstępów laserem frakcyjnym to dziś najskuteczniejsze zabiegi na rozstępy!

Endermologia

Endermologia – w 100% naturalna i nieinwazyjna – pozwala na redukcję obwodu ciała od 2 do 7 centymetrów! Usuwa tkankę tłuszczową nawet z najbardziej opornych miejsc, takich jak brzuch, talia czy pośladki.

Karboksyterapia – zabieg na ciało

Karboksyterapia to innowacyjny zabieg wykorzystywany w kosmetologii i medycynie estetycznej – ma szeroki wachlarz zastosowań i potwierdzoną skuteczność. Znakomicie zwiększa napięcie i elastyczność skóry. Ujędrnia i regeneruje.

Resurfacing laserowy – zabiegi na brzuch po ciąży i zwiotczenia skóry

Zabieg polega na laserowym liftingu i regeneracji skóry na obszarze tego wymagającym. Polecany dla kobiet po okresie ciąży, gdzie skóra na brzuchu wymaga regeneracji, osób, których skóra z upływem czasu stała się wiotka i obwisła .

Laserowe usuwanie blizn – zabieg dla kobiet

Zabieg skierowany jest dla kobiet pragnących usunąć ze swojej skóry blizny pourazowe, potrądzikowe oraz chirurgiczne. Najlepsze rezultaty widoczne są w przypadku działania na świeże zmiany.