Rozstępy po ciąży, rozstępy po odchudzaniu, inne rodzaje rozstępów? Chcesz odzyskać gładkie ciało? Nie sądzisz, że czas pozbyć się ich na zawsze? Istnieją różne sposoby na rozstępy, ale usuwanie rozstępów laserem frakcyjnym to dziś najskuteczniejsze zabiegi na rozstępy! Laser frakcyjny Nordlys by Ellipse – duma naszej Kliniki Urody – to najnowocześniejszy na świecie laser, zapewniający doskonałe efekty: usuwanie czerwonych i białych rozstępów bez względu na to, gdzie są umiejscowione i jak bardzo są oporne na inne metody. Precyzyjne frakcjonowanie skóry pobudza do głębokiej przebudowy włókna kolagenowe i prowadzi do odbudowy skóry bez rozstępów lub zdecydowanie redukcji wrzecionowatych pasm. Efekty laserowych zabiegów na rozstępy to dodatkowo: zwiększenie gęstości skóry i poprawa jej napięcia. Skóra po serii zabiegów laserowych staje się bardziej gładka, napięta i jędrna. Ciało wygląda znacznie lepiej, a Ty odzyskujesz pewność siebie i świetne samopoczucie!

Cennik

Zarezerwój zabieg telefonicznie

+48 690 206 206

Zabieg Cena Czas
Brzuch 999 zł 80 min Rezerwuj  
Obszar jednej dłoni 550 zł 70 min Rezerwuj  
Pojedyncza zmiana 149 zł 50 min Rezerwuj  

 

Efekty usuwania rozstępów

 • usuwanie rozstępów po ciąży
 • spłycenie i znaczna redukcja rozstępów
 • ujędrnienie i wygładzenie skóry
 • pobudzenie regeneracji włókien kolagenowych
 • bardziej napięta i gładsza skóra
 • poprawa struktury skóry

Rozstępy – przyczyny powstawania i rodzaje rozstępów

Rozstępy na skórze to efekt uszkodzeń w obrębie włókien kolagenowych, do których dochodzi przy nadmiernym lub zbyt szybkim rozciąganiu skóry. Rozstępy u kobiet w ciąży, rozstępy powstające wskutek gwałtownego przybierania na wadze, rozstępy u dziewcząt w okresie wzrostu i dojrzewania to częsty problem estetyczny, z którym dotychczas trudno było sobie poradzić. Dziś z pomocą przychodzi laseroterapia – najnowocześniejsze i najskuteczniejsze zabiegi laserowe na rozstępy. Bez względy na to, czy są to:

 • rozstępy na brzuchu
 • rozstępy na pośladkach
 • rozstępy na biodrach
 • rozstępy na udach
 • rozstępy na piersiach
 • rozstępy na plecach
 • rozstępy na łydkach

laser frakcyjny Nordlys by Ellipse skutecznie sobie z nimi poradzi.

Skuteczna redukcja rozstępów

Rozstępy u kobiet najczęściej pojawiają się na biodrach, piersiach, pośladkach i brzuchu, podobne są do wrzecionowatych blizn o różnym zabarwieniu. Mimo, że jest to wyłącznie defekt kosmetyczny, to wiele kobiet pragnie zlikwidować ten problem i odzyskać gładkie ciało. Frakcyjna głowica lasera Nordlys by Ellipse wywołuje mikrouszkodzenia w głębi skóry, które pobudzają intensywną odbudowę i regenerację tkanki oraz stymulację wytwarzania nowych włókien kolagenu. Wraz z kolejnymi zabiegami rozstępy stają się coraz mniej widoczne, a skóra jest bardziej jędrna i gładka.

Jak zredukować rozstępy i poprawić strukturę skóry?

Umów się na bezpłatną konsultację w Klinice Urody, nasi kosmetolodzy znają najskuteczniejsze sposoby na rozstępy i dobiorą zabiegi optymalne dla Ciebie.

Przeciwwskazania do laserowego usuwania rozstępów

Poznaj przeciwwskazania do usuwania rozstępów laserem – LINK

Poznaj nasze zabiegi laserowe – Kielce, Klinika Urody, pełna oferta:

Zabiegi laserem frakcyjnym:

Zabiegi platformą IPL:

 

Zabiegi na rozstępy, Kielce, Klinika Urody, Sienkiewicza 78 A
Laserowe usuwanie rozstępów, Kielce, Klinika Urody, Sienkiewicza 78 A