Usuwanie naczyniaków | Kielce - zabiegi laserowe | Klinika Jean Baptite

Usuwanie naczyniaków płaskich – najnowszej generacji laserem medycznym Nordlys by Ellipse – to najskuteczniejsza metoda na naczyniaki PWS (port-wine stain). Opatentowana technologia SWT sprawia, że efekty laserowego usuwania naczyniaków są spektakularne i udokumentowane. Naczyniaki zanikają, czerwono-fioletowe zabarwienie zostaje zastąpione przez normalny kolor skóry, bo czerwony barwnik ulega degradacji i wchłonięciu. Skóra odzyskuje naturalny wygląd bez przebarwień. A Ty odzyskujesz atrakcyjny wygląd, pewność siebie i komfort życia! Zabiegi laserowego usuwania naczyniaków płaskich są bezpieczne, precyzyjnie trafiają w zmianę, nie są bolesne i nie pozostawiają blizn. W Klinice Urody wykonują zabiegi na naczyniaki są wykonywane wyłącznie na platformie Nordlys by Ellipse przez kosmetologów z doświadczeniem. Przyjdź na zabiegi laserowe w Kielcach i ciesz się zdrową, ładną skórą!

Cennik

Zarezerwuj zabieg telefonicznie

+48 690 206 206

Zabieg Cena Czas
Pojedyncza zmiana 179 zł 15 min Rezerwuj  
Do 10 zmian 499 zł 30 min Rezerwuj  
Powyżej 10 zmian 329-599zł 40 min Rezerwuj  

 

Laserowe usuwanie naczyniaków płaskich - efekty:

  • wyraźna poprawa u zdecydowanej większości pacjentów
  • bardzo dobre rezultaty kliniczne – ok. 85% zmian zostaje zniwelowanych
  • likwidacja zaczerwienienia i zamykanie naczynek
  • likwidacja naczyniaków opornych na inne zabiegi IPL
  • skóra odzyskuje naturalne zabarwienie
  • wygładzenie skóry i poprawa jej kondycji
  • zabieg nie pozostawia blizn

Co to są naczyniaki płaskie?

Naczyniaki to łagodne zmiany naczyniowe (rozszerzone nieprawidłowo naczynia krwionośne), które mogą najczęściej występują na skórze twarzy i tułowiu, choć mogą pojawić się w dowolnym miejscu na ciele. Zazwyczaj nie wymagają leczenia, stanowią jednak poważny defekt kosmetyczny. W większości przypadków najlepszym sposobem na eliminację naczyniaków są zabiegi laserowe.

Laserowe usuwanie naczyniaków płaskich- skuteczność

Odpowiedź brzmi: zdecydowanie TAK! Do niedawna najczęstszym rozwiązaniem w przypadku naczyniaków płaskich było inwazyjne leczenie chirurgiczne, ale te czasy już minęły! Obecnie najskuteczniejsze okazuje się zastosowanie specjalistycznego lasera medycznego Nordlys by Ellipse (opatentowana technologia SWT), który przynosi rewelacyjne efekty w likwidacji naczyniaków płaskich różnego typu. Zabieg Nordlys by Ellipse wyróżnia się – w porównaniu do klasycznych metod – wyższą precyzją, skutecznością i nieinwazyjnością. Światło SWT jest absorbowane przez hemoglobinę zgromadzoną w naczyniaku i ulega przemianie w energię cieplną. Prowadzi to do degradacji czerwonego barwnika i jego naturalnego wchłonięcia przez organizm, a tym samym trwałego zaniku uszkodzonych i rozszerzonych naczynek krwionośnych i innych widocznych zaczerwienień na skórze. Laser stymuluje także regenerację głębszych warstw skóry, prowadząc do jej wygładzenia, regeneracji naskórka i przywrócenia naturalnego wyglądu skóry w miejscu naczyniaka.

Laserowe usuwanie naczyniaków płaskich – jak wygląda zabieg?

Zabieg laserowego leczenia naczyniaków wykonujemy po wcześniejszym wywiadzie, wykluczającym przeciwwskazania do laseroterapii IPL. Następnie kosmetolog wykonuje próbę laserową, aby dobrać najlepsze parametry zabiegowe. Sam zabieg polega na naświetleniu naczyniaków wiązką lasera, jest komfortowy, niebolesny, nie wymaga chłodzenia skóry.

Laserowe usuwanie naczyniaków płaskich- ile zabiegów należy wykonać?

W zależności od rozległości zmiany, należy wykonać 3-5 zabiegów w odstępie ok. 5-6 tygodni. Kilkutygodniowa przerwa pomiędzy zabiegami jest konieczna, ponieważ skóra musi mieć czas na fizjologiczną regenerację. Efekty lasera IPL są spektakularne, można na zawsze pozbyć się nieestetycznych zmian na skórze.

Laserowe usuwanie naczyniaków płaskich- zalecenia po zabiegu

Po zabiegu laserowym na naczyniaki, skórę należy chronić przed słońcem (filtry UV); nie wolno również opalać się w solarium. Należy unikać przebywania w wysokiej temperaturze (sauny, gorące kąpiele) oraz kosmetyków mogących podrażnić skórę. Warto nakładać kremy nawilżające, delikatnie pielęgnujące skórę.

Poznaj wszystkie zabiegi laserowe w Klinice Urody Jean Baptiste Kielce

Poznaj inne zabiegi laserem IPL lub laserem frakcyjnym – Klinika Urody zaprasza:

Zabiegi laserem frakcyjnym:

Zabiegi laserem IPL: