Laserowe leczenie trądziku | Kielce | Klinika Urody, Sienkiewicza 78A

Laser IPL na trądzik to szybka, niezawodna i bezpieczna metoda. Po zabiegach laserowych pryszcze, ropne wypryski, bolesne guzki, zaskórniki (wągry) stopniowo się zmniejszają i zanikają. Trądzik na policzkach czy trądzik na plecach – bez względu na to, gdzie jest umiejscowiony – zostaje niemal całkowicie wyeliminowany. Światło lasera IPL zmniejsza aktywność gruczołów łojowych, ogranicza nadmierne wydzielanie sebum, przyśpiesza gojenie zmian trądzikowych i zapobiega powstawaniu nowych. Usuwa bakterie wywołujące trądzik, łagodzi i wygasza stany zapalne skóry, obkurcza i zmniejsza pory. Laseroterapia ma uogólnione działanie regeneracyjne – poprawia strukturę i gęstość skóry, która odzyskuje naturalny koloryt i zdrowy wygląd. Laserowe leczenie trądziku jest skuteczne w przypadku trądziku młodzieńczego, trądziku zapalnego, trądziku torbielowatego, jak i w przypadku łagodniejszych zmian skórnych. W przeciwieństwie do farmakologii, nie wykazuje skutków ubocznych. Działanie lasera na blizny potrądzikowe sprawia, że ulegają spłyceniu i zmniejszeniu, a po serii zabiegów stają się praktycznie niewidoczne. W Klinice Urody w Kielcach zabiegi na trądzik wykonujemy laserem IPL Nordlys by Ellipse, obecnie najnowocześniejszym urządzeniem tego typu na świecie. Sprawdź!

 

Cennik

Zarezerwuj zabieg telefonicznie

+48 690 206 206

Zabieg Cena Czas
Trądzik zapalny – Twarz 449 zł 50 min Rezerwuj  
Trądzik zapalny – Twarz + Szyja 549 zł 60 min Rezerwuj  
Trądzik zapalny – Policzki 289 zł 40 min Rezerwuj  
Plamy + Blizny potrądzikowe (policzki) 1049 zł 90 min Rezerwuj  

 

Laserowe leczenie trądziku- efekty:

  • doskonałe rezultaty estetyczne
  • likwidacja wyprysków, krost i stanów zapalnych
  • likwidacja bakterii wywołujących trądzik
  • przyspieszenie gojenia ropnych zmian trądzikowych
  • przebudowa struktury skóry – obkurczenie porów, regeneracja
  • likwidacja trądziku na skórze twarzy, dekoltu, pleców czy ramion
  • ograniczenie wytwarzania sebum przez gruczoły łojowe
  • zwężenie porów skóry
  • stymulacja regeneracji skóry w miejscu zmian trądzikowych
  • redukcja blizn potrądzikowych

Laserowe leczenie trądziku- działanie:

W laserze IPL energia świetlna jest kierowana precyzyjnie do komórek skóry ze zmianami trądzikowymi czy niedoskonałościami. Precyzyjne ustawienie wiązki energii ogranicza ukrwienie nadaktywnych gruczołów łojowych (selektywna fototermoliza), co powoduje ich kontrolowane mikrouszkodzenia i zahamowanie nadmiernej produkcji tłuszczu (sebum). Ponadto precyzyjnie ukierunkowane światło lasera likwiduje patogeny i ma działanie przeciwzapalne. Specjalistyczna technologia Selektywnego Pasma Światła (SWT) sprawia, że laser oddziałuje w powierzchniowej warstwie skóry, czyli dokładnie tam, gdzie powinien. Ta metoda redukcji trądziku jest niezwykle skuteczna, precyzyjna i bezpieczna. ​ Umożliwia to uzyskanie lepszych efektów przy niższej energii i zapewnia komfort zabiegów laserowych bez bólu. Likwidacja trądziku możliwa jest na skórze twarzy, dekoltu, pleców, ramion i innych częściach ciała.

Laserowe leczenie trądziku – jak wygląda zabieg?

Zabiegi laserowe wykonujemy po przeprowadzeniu wywiadu celem wykluczenia przeciwwskazań do lasera IPL. Następnie wykonujemy próbę laserową, aby ustawić optymalne parametry urządzenia. Właściwy zabieg to seria „strzałów” na objętą trądzikiem okolicę ciała. Zabieg jest komfortowy, nie wymaga chłodzenia skóry. Nazywany jest czasem zabiegiem lunchowym, ponieważ można po nim natychmiast wrócić do aktywności.

Laserowe leczenie trądziku – ile zabiegów?

Dla uzyskania najlepszego efektu należy wykonać 3-6 zabiegów w odstępie ok. 4 tygodni. Zabiegi laserowe wykonuje się w seriach, aby dać skórze możliwość uaktywnienia i przeprowadzenia skutecznych procesów regeneracji. Efekty lasera IPL są pewne, lecz skóra trądzikowa wymaga przeprowadzenia ich w serii.

Laserowe leczenie trądziku - zalecenia po zabiegu

Po zabiegu redukcji trądziku laserem IPL należy chronić przed słońcem (filtry UV) i nie opalać się w solarium. Na okolicę zabiegową nakładamy delikatne kremy nawilżające; należy unikać preparatów mogących podrażnić skórę.

Laserowe leczenie trądziku – przeciwwskazania

Dowiedz się, jakie są przeciwwskazania do zabiegów na trądzik laserem IPL – LINK.

Jak pozbyć się trądziku?

Jeśli chcesz skutecznie pozbyć się trądziku bez stosowania inwazyjnych metod i silnych leków, umów się na BEZPŁATNĄ konsultację z naszym specjalistą, który zaproponuje skuteczną laseroterapię.

Poznaj wszystkie zabiegi laserowe w Klinice Urody Jean Baptiste Kielce

Poznaj inne zabiegi laserem IPL lub laserem frakcyjnym dostępne w Klinice Urody:

Zabiegi laserem frakcyjnym:

Zabiegi platformą IPL:

Laserowe leczenie trądziku, Kielce, Klinika Urody
Laser IPL leczenie trądziku, Kielce, Klinika Urody
Laserowe usuwanie trądziku, Kielce, Klinika Urody
Redukcja trądziku, Kielce, Klinika Urody
Redukcja trądziku laserem, Kielce
Laseroterapia w leczeniu trądziku, Kielce, Klinika Urody