Wypadanie włosów - informacje oraz cennik zabiegów

DR CYJ HAIR FILLER – Zabieg dla kobiet

Innowacyjny zabieg preparatem dedykowanym do skóry głowy. W jego skład wchodzi unikalna formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego. Dodatkową zaletą preparatu jest jego stopniowe uwalnianie i tym samym lepsze działanie substancji aktywnych.

Mezoterapia igłowa na skórę głowy

Osłabienie i wypadanie włosów to częsty problem kobiet i mężczyzn. Z pomocą przychodzi mezoterapia igłowa, która korzystnie wpływa na wzmocnienie i odrost nowych włosów. Mezoterapia igłowa skóry głowy jest to niechirurgiczna metoda polecana w łysieniu, wypadaniu włosów u kobiet i mężczyzn.

Karboksyterapia skóry głowy

Karboksyterapia skóry głowy to skuteczny sposób na wypadanie włosów. Zabieg wzmacnia cebulki włosowe, rewitalizuje skórę głowy, wydłuża fazę wzrostu włosów.

Osocze bogatopłytkowe na skórę głowy – naturalny sposób na piękne włosy

Wypadanie włosów? Włosy łamliwe i bez połysku? Osocze bogatopłytkowe (wampirzy lifting) to rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w przypadku skóry głowy. Ten w pełni naturalny bioaktywny koncentrat osocza izolowany z krwi pacjenta hamuje wypadanie włosów, wzmacnia cebulki włosowe, stymuluje wzrost nowych włosów i poprawę ich wyglądu.

Dermapen – mezoterapia mikroigłowa

Zabieg DERMAPEN zapewnia spłycenie zmarszczek i blizn, zmniejszenie porów i ujednolicenie kolorytu skóry. Trwa tylko pół godziny, a zwiększa syntezę kolagenu – „białka młodości” – nawet o 400%. Poprawia gęstość, strukturę i elastyczność skóry.

Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe (PRP) to zabieg przeznaczony dla osób wymagających, ceniących produkty pochodzenia naturalnego, a także cierpiących na różnego rodzaju alergie.