Karboksyterapia skóry głowy Klinika Urody, Sienkiewicza 78A

Karboksyterapia głowy to skuteczny sposób na wypadanie włosów. Zabieg karboksyterapii wzmacnia cebulki włosowe, rewitalizuje skórę głowy, wydłuża fazę wzrostu włosów. Karboksyterapia na włosy przynosi efekty w postaci wyraźnego  zagęszczenia włosów. Hamuje także wypadanie włosów i przeciwdziała łysieniu.  Karboksyterapia skóry głowy poprawia kondycję i wygląd włosów. Sprawdź!

Cennik

Zarezerwuj zabieg telefonicznie

+48 690 206 206

Zabieg Cena Czas
Skóra głowy 179 zł 60 min Rezerwuj  

 

 

Karboksyterapia skóry głowy – efekty

  • zahamowanie wypadania włosów
  • większa gęstość włosów
  • dłuższa faza wzrostu włosa
  • wzmocnienie cebulek włosowych
  • poprawa mikrokrążenia skóry głowy
  • regeneracja skóry głowy

Karboksyterapia – czym jest?

Karboksyterapia to terapia medycznym dwutlenkiem węgla. Bezpieczną dawkę CO2 wstrzykuje się śródskórnie lub podskórnie. Przeniknięcie dwutlenku węgla do skóry sprawia, że rozszerzają się naczynia krwionośne, co zwiększa odżywienie i natlenienie tkanek. W efekcie skóra głowy i cebulki włosowe zostają silnie zregenerowane, zwiększa się także produkcja kolagenu.

Karboksyterapia – ile zabiegów?

Uzyskanie najlepszych efektów jest możliwe dzięki przeprowadzeniu serii 4-8 zabiegów z częstotliwością raz w tygodniu. Karboksyterapia może być łączona z innymi metodami leczenia łysienia, które wzmacniają efekt wzrostu włosów. Przyjdź na bezpłatną konsultację do Kliniki Urody, nasz kosmetolog doradzi, jakie zabiegi na włosy będą dla Ciebie najskuteczniejsze.

Karboksyterapia – zabiegi

Dowiedz się więcej, czym jest karboksyterapia, jak działa i na co pomaga: