Mikrodermabrazja w Kielcach | Klinika Jean Baptiste | Sienkiewicza 78 A

Mikrodermabrazja diamentowa to nowoczesna i skuteczna metoda oczyszczania skóry i złuszczenia martwego naskórka. Efekty mikrodermabrazji – dokładnie oczyszczona i odświeżona skóra, odblokowane pory i poprawa wyglądu – są natychmiastowe. Po zabiegu mikrodermabrazji skóra jest odmłodzona, gładsza i prawidłowo napięta. Odzyskuje piękny, świeży wygląd i naturalny koloryt. Zabiegi mikrodermabrazji pozwalają także na usuwanie przebarwień, wygładzanie zmarszczek i ogólną poprawę kondycji skóry. Mikrodermabrazja diamentowa jest bezbolesna i nie wywołuje podrażnień. Polecana nie tylko dla cery zanieczyszczonej i mieszanej, lecz także jako zabieg oczyszczający dla skóry wrażliwej. Zabieg mikrodermabrazji w Kielcach, w Klinice Urody wykonujemy w pełni profesjonalnie, z zachowaniem najwyższych standardów sterylności i higieny.

Cennik

Zarezerwuj zabieg telefonicznie

+48 690 206 206

Zabieg Cena Czas
Mikrodermabrazja + ampułka + maska (twarz, szyja, dekolt) 279 zł 80 min Rezerwuj  
Mikrodermabrazja + ampułka + maska (twarz, szyja) 249 zł 70 min Rezerwuj  
Mikrodermabrazja + ampułka + maska (twarz) 199 zł 60 min Rezerwuj  

 

Mikrodermabrazja diamentowa – efekty

Dokładne oczyszczenie skóry pozwala na likwidację nieestetycznego wyglądu zmęczonej, ziemistej cery i przywrócenie jej naturalnego, świeżego piękna. Doskonałe rezultaty zabiegu widoczne są już tego samego dnia:

  • idealne oczyszczenie skóry
  • łagodne złuszczenie warstwy martwego naskórka
  • niwelacja przebarwień
  • wygładzenie drobnych zmarszczek
  • opóźnienie procesu starzenia się skóry
  • regeneracja i odmłodzenie skóry
  • oczyszczenie i odblokowanie porów
  • ujędrnienie i poprawa struktury skóry
  • poprawa wchłaniania składników z kosmetyków

Na czym polega mikrodermabrazja diamentowa?

Mikrodermabrazja diamentowa to profesjonalny zabieg kosmetyczny, który można porównać do zaawansowanego peelingu. Pozwala uzyskać skuteczne, mechaniczne złuszczenie i usunięcie martwego naskórka, odsłaniając świeżą i naturalnie piękną skórę. Po wstępnym oczyszczeniu skóry, za pomocą głowicy z diamentowymi nakładkami skutecznie ścieramy nieestetyczną warstwę rogową naskórka i zasysamy zanieczyszczenia.

Mikrodermabrazja diamentowa – skuteczny zabieg oczyszczający skórę

Mikrodermabrazja diamentowa to bardzo skuteczny zabieg na zanieczyszczoną cerę, ponieważ zapewnia kontrolowane złuszczanie martwego naskórka, warstwa po warstwie. Zabieg mikrodermabrazji nie jest przy tym inwazyjny i nie wywołuje podrażnień. Stymulacja mikrokrążenia krwi i limfy sprzyja regeneracji skóry i eliminacji toksyn. Na sam koniec zabiegu nakładana jest starannie dobrana maska o działaniu kojącym skórę.

Poprawa elastyczności i jakości skóry

Dzięki stymulacji produkcji kolagenu i elastyny w głębszych warstwach skóry zachodzą procesy regeneracji i odnowy komórkowej. Zwiększa się napięcie i ujędrnienie skóry oraz jej ogólna kondycja. Po zabiegu skóra jest idealnie oczyszczona, odmłodzona i przygotowana na aplikację aktywnych składników zawartych w serum. Zabieg jest dedykowany szczególnie osobom z suchą, wiotką skórą pozbawioną jędrności, ale też skórze tłustej i łojotokowej. Skóra natychmiast po zabiegu odzyskuje piękny wygląd, staje się gładka i odświeżona, a twarz jest odmłodzona i promienna.

Zabiegi oczyszczania skóry – Kielce, Klinika Urody

Poznaj inne nasze zabiegi oczyszczania twarzy, dostępne w Klinice Urody:Mikrodermabrazja diamentowa, Kielce, Klinika Urody
Mikrodermabrazja, Kielce, Klinika Urody
Oczyszczanie twarzy, Kielce, Klinika Urody