Profesjonalne maseczki do twarzy PCA Skin | Pełna oferta zabiegów na twarz | Klinika Urody JB

Zabieg PCA Skin z terapeutycznymi maskami na twarz

Profesjonalna procedura zabiegowa, która może być dostosowana do wszystkich problemów i typów cery. Zabieg PCA Skin z maseczkami do twarzy to idealna alternatywa dla peelingów chemicznych oraz uzupełnienie wszelkich terapii skórnych. Dzięki szerokiej gamie masek PCA Skin, jesteśmy w stanie opracować każdy problem skórny (m.in. suchość skóry, trądzik, zaskórniki, przebarwienia na twarzy). Procedura zabiegowa z maseczkami do twarzy opiera się na odpowiednim oczyszczeniu skóry za pomocą peelingu kawitacyjnego lub oxybrazji oraz nałożeniu specjalnej profesjonalnej maski PCA Skin dobranej indywidualnie do potrzeb Twojej skóry.


Cennik

Zarezerwuj zabieg telefonicznie

+48 690 206 206

Zabieg Cena Czas
Zabieg terapeutyczny z maskami PCA Skin 260 zł 60 min Rezerwuj  


Terapeutyczne maseczki do twarzy PCA Skin – działanie

W Klinice Urody Jean Baptiste oferujemy szeroki wybór specjalistycznych maseczek do twarzy marki PCA Skin, które dobieramy indywidualnie do potrzeb Twojej skóry. Maseczki nawilżające, maseczki na zmarszczki czy maseczki oczyszczające – PCA Skin zadba o wszystkie problemy skórne w skuteczny sposób. Zaufaj naszym kosmetologom i ciesz się piękną cerą.

● każdy typ cery – maseczka odżywiająca i regenerująca

● skóra zanieczyszczona, szara, matowa – maseczka dotleniająca i odżywiająca

● skóra przesuszona, odwodniona – maseczka nawilżająca

● zaskórniki, rozszerzone pory – maseczka oczyszczająca i zwężająca pory

● niejednolity koloryt – maseczka na przebarwienia

● trądzik – maseczka na trądzik

● stany zapalne – maseczka łagodząca

 

Kompleksowy zabieg z maseczkami na twarz PCA Skin i peelingiem chemicznym

Dla zwiększenia zakresu działania ten zabieg można łączyć również z peelingami chemicznymi. Peeling chemiczny to zabieg mający na celu odpowiednie złuszczenie skóry z różnymi niedoskonałościami, odświeżenie jej i oczyszczenie. W Klinice Urody Jean Baptiste w Kielcach posiadamy pełną ofertę peelingów chemicznych PCA Skin. Doświadczone kosmetolożki pomagają dobrać odpowiednią mieszankę peelingu dla danego typu cery i skali problemu. W efekcie możesz mieć pewność, że Twoja cera otrzymuje dokładnie takie składniki, których potrzebuje. Odwdzięczy się za troskę pięknym, atrakcyjnym wyglądem.


Zabieg terapeutyczny z maskami PCA Skin- wskazania do wykonania zabiegu

● trądzik pospolity, grudkowo-krostkowy, zapalny, różowaty, trądzik dorosłych

● profilaktyka starzenia

● zmarszczki, drobne linie

● objawy fotostarzenia

● skóra sucha, odwodniona

● utrata jędrności

● przebarwienia

● blizny potrądzikowe

● skóra wrażliwa

● rozszerzone pory

 

Twoja skóra potrzebuje specjalistycznego wsparcia? Nie czekaj, umów się na profesjonalne zabiegi PCA Skin z maseczkami na twarz.

Umów się – Klinika Urody Kielce – profesjonalne zabiegi dla Twojej skóry!

Zabiegi PCA Skin

Zabiegi PCA Skin bazują na zaawansowanej marce profesjonalnych preparatów kosmetycznych, które podlegają szczegółowym badaniom klinicznym. Amerykańska marka PCA Skin to pionierzy zaawansowanych formuł peelingów chemicznych działający na rynku od niemal 30 lat. Nasza Klinika Urody w Kielcach jest jednym z pierwszych gabinetów certyfikowanych PCA Skin, co oznacza:

● ciągłe szkolenia praktyczne oraz teoretyczne dla naszego zespołu

● dostępność wszystkich profesjonalnych zabiegów PCA Skin

● pełna gama produktów PCA Skin (link do kosmetyków PCA Skin) do pielęgnacji domowej w sprzedaży w naszym sklepie

 

PCA Skin – zabiegi w Klinice Urody Jean Baptiste Kielce

Pracując na preparatach marki PCA Skin mamy pewność, że terapie dobierane są indywidualne, w zależności od potrzeb skóry. Skuteczność oraz bezpieczeństwo wynikają z wykorzystania innowacyjnych formuł. PCA Skin to marka stworzona przez profesjonalistów, na której pracują doświadczeni kosmetolodzy i lekarze medycyny estetycznej.

Zaawansowane zabiegi PCA Skin oraz terapie wykonywane na produktach tej marki są niezwykle skuteczne i bezpieczne. Ich działanie potwierdzone jest licznymi badaniami klinicznymi. Kosmetyki PCA Skin nie są testowane na zwierzętach, ale na specjalnie wyselekcjonowanych grupach pacjentów z danymi problemami występującymi na skórze.

Filozofia marki PCA Skin „zdrowa skóra to piękna skóra” oraz „zabiegi szyte na miarę”. Dlatego w Klinice Urody Jean Baptiste każdy zabieg PCA Skin dobierany jest indywidualnie do potrzeb Twojej skóry.