Dermapen Kielce | mezoterapia mikroigłowa | Klinika Urody Sienkiewicza

Zabieg Dermapen zapewnia spłycenie zmarszczek i blizn, zmniejszenie porów i ujednolicenie kolorytu skóry. Trwa tylko pół godziny, a zwiększa syntezę kolagenu – „białka młodości” – nawet o 400%. Poprawia gęstość, strukturę i elastyczność skóry. Zabiegi Dermapen wykonane w serii pomagają w usuwaniu głębokich zmarszczek i przebarwień, ponieważ przebudowują skórę od środka. Dermapen pomaga zniwelować blizny potrądzikowe, pooparzeniowe i pooperacyjne, ponieważ w ich miejscu organizm wytwarza nową, zdrową skórę. Redukuje rozstępy -  stają się płytsze, węższe i krótsze, a ich kolor zmienia się w cielisty. Oryginalne i najnowocześniejsze obecnie na rynku urządzenie DERMAPEN 4 w Kielcach w Klinice Urody wyprzedza o lata świetlne tradycyjne aparaty do mezoterapii i pozwala na przeprowadzenie zabiegu kosmetycznego nie tylko na szyi, dekolcie, ramionach, brzuchu, udach czy pośladkach, lecz także w trudno dostępnych i wrażliwych miejscach, jak okolice oczu i ust. Precyzja działania i stopień komfortu jest nieporównywalnie wyższy, a czas rekonwalescencji – bez niepożądanych skutków ubocznych – skrócony do 2 dni zamiast 7! Sprawdź!

 

Cennik

Zarezerwuj zabieg telefonicznie

+48 690 206 206

Zabieg Cena Czas
Twarz 699 zł 90 min Rezerwuj  
Twarz + Szyja 749 zł 100 min Rezerwuj  
Twarz + Szyja + Dekolt 799 zł 120 min Rezerwuj  

 

Dermapen – efekty

  • stymulacja produkcji kolagenu i elastyny
  • poprawa gęstości i elastyczności skóry
  • widoczne spłycenie zmarszczek
  • zmniejszenie porów
  • redukcja blizn i rozstępów
  • ujednolicenie kolorytu skóry
  • odmładzanie dłoni

Widoczne efekty pojawiają się zwykle po 2-3 zabiegach wykonanych w serii, choć czasem mogą być widoczne już po pierwszym zabiegu. Finalny efekt stabilizuje się w okresie miesiąca po ostatnim zabiegu w cyklu.

Dermapen – działanie

Zabieg DERMAPEN jest wykonywany w Klinice Urody za pomocą oryginalnego urządzenia do mikronakłuć skóry. Powstający wówczas kontrolowany stan zapalny i stymuluje tworzenie się włókien kolagenowych i elastynowych. Dzięki systemowi pulsacyjnych igieł substancje czynne są dostarczanie w głąb skóry właściwej, co intensywnie produkcję komórek skóry. Za pomocą urządzenia DERMAPEN można w skórę wprowadzić również substancje silnie nawilżające, np. kwas hialuronowy (hialuron), silnie odżywiające, np. witaminę C czy koktajl składników aktywnych.

DermaPen może być stosowany jako samodzielny zabieg, gdyż intensywnie stymuluje skórę do naturalnego pobudzenia produkcji fibroblastów czy odrostu włosów. Może być także zabiegiem towarzyszącym tradycyjnym zabiegom iniekcyjnym:

Umów się już dziś na bezpłatną konsultację w celu indywidualnego doboru kuracji!

Dermapen – odczucia

Pytanie, czy Dermapen jest bolesny nurtuje wiele klientek. Funkcja automatycznego nakłuwania skóry zwiększa efektywność zabiegu, podnosząc stopień przenikania substancji czynnych w głąb skóry, a jednocześnie redukuje ból i dyskomfort do minimum. Zabieg zwykle nie wymaga znieczulenia, w przypadku osób o szczególnej wrażliwości na ból, stosujemy krem znieczulający.

Dermapen – rekonwalescencja po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu odczuwamy niewielkie swędzenie i krótkotrwałe pieczenie. Przez kilka dni skóra może być zaczerwieniona, bardziej tkliwa, w okolicy zabiegowej może występować obrzęk. Stan ten jest naturalną reakcją organizmu, oznacza, że w skórze rozpoczęły się intensywne procesy naprawcze, nie wymaga specjalnych zabiegów i ustępuje samoistnie. Nasilenie objawów dyskomfortu zależy od indywidualnych predyspozycji i zmniejsza się z każdym dniem.

Po zabiegu można wrócić do zwykłej aktywności. Polecamy nakładanie specjalnych kosmetyków, by zredukować obrzęk pozabiegowy. Należy unikać słońca i solarium w okresie 6 tygodni po zabiegu.


Przyjdź i przekonaj się, jak bezpieczny i skuteczny jest zabieg DERMAPEN w Klinice Urody! Umów się na bezpłatną, indywidualną konsultację już dziś!