Resurfacing odnowa skóry |Klinika Urody | Kielce Sienkiewicza 78A

Laserowy resurfacing skóry – rewolucja w odmładzaniu! Redukuje zmarszczki, wypłyca bruzdy, wygładza linie. Wyrównuje strukturę i zauważalnie poprawia gęstość skóry. Zapewnia efekt liftingu bez skalpela – następuje ujędrnienie i uelastycznienie skóry, redukcja zwiotczeń, poprawa owalu twarzy. Zabiegi laserem frakcyjnym wyrównują koloryt, prowadzą do zwężenia porów, wygładzają powierzchnię skórę. Stymulując tworzenie się nowych włókien kolagenowych, przywracają skórze młody i świeży wygląd. Pod wpływem lasera następuje przebudowa i rekonstrukcja skóry. W Klinice Urody wykonujemy resurfacing laserem Nordlys by Ellypse, który pozwala dobrać odpowiednie parametry dla każdej karnacji. Efekt – jeszcze lepsze efekty przy mniejszej liczbie zabiegów! Zabiegi frakcyjne nie są inwazyjne, a naturalna regeneracja skóry następuje bardzo szybko.

 

Cennik

Zarezerwuj zabieg telefonicznie

+48 690 206 206

Zabieg Cena Czas
Twarz 1 199 zł 80 min Rezerwuj  
Twarz + Szyja 1 499 zł 90 min Rezerwuj  
Twarz + Szyja + Dekolt 1 799 zł 100 min Rezerwuj  
Kolana 499 zł 60 min Rezerwuj  

 

Resurfacing skóry- efekty:

  • odmładzanie skóry twarzy, szyi, dekoltu
  • spłycenie zmarszczek, bruzd i linii mimicznych
  • efekt liftingu skóry
  • ujędrniona, uelastyczniona skóra
  • redukcja zwiotczeń
  • widoczne zmniejszenie porów
  • wyrównanie pigmentacji

Resurfacing skóry - działanie

Z wiekiem kondycja skóry się pogarsza: pojawiają się zmarszczki, zwiotczenia, plamy starcze. Resurfacing prowadzi do odnowy skóry i znaczącej redukcji oznak starzenia. Pod wpływem kontrolowanej energii lasera tworzą się małe wysepki uszkodzeń termicznych, co uruchamia procesy regeneracji skóry. Na obszarze poddanym zabiegowi organizm wytwarza nowy kolagen. Struktura skóra zostaje przebudowana, co przynosi efekty w postaci radykalnej poprawy wyglądu. Zabiegi laserem frakcyjnym pozwalają nie tylko spowolnić, lecz także odwrócić procesy starzenia się skóry. Optymalne efekty resurfancingu otrzymujemy po serii zabiegów (3-4 zabiegi co 4-6 tygodni); finalny efekt pojawia się 6 miesięcy od ostatniego zabiegu, gdyż tyle czasu potrzebuje skóra na przebudowę.

Resurfacing skóry- zalecenia po zabiegu

Po resurfacingu należy unikać ekspozycji na promienie słoneczne przez 30 dni ani opalać się w solarium. Należy stosować ochronę przeciwsłoneczną (co najmniej SPF 30), jeśli ekspozycja na słońce jest nieunikniona.

Resurfacing skóry- przeciwskazania

Dowiedz się, jakie są przeciwwskazanai do zabiegów laserowych odnowy i odbudowy skóry – LINK.

Zabiegi laserem frakcyjnym Kielce, Klinika Urody
Resurfacing twarzy, Kielce, Klinika Urody