Fotoodmładzanie skóry | Kielce | Klinika Urody Jean Baptiste

Fotoodmładzanie – recepta na młodą skórę twarzy, rąk i innych części ciała

Fotoodmładzanie to nowoczesny zabieg laserowy przywracający skórze sprężystość i młodszy wygląd. Umożliwia kompleksową rewitalizację skóry, poczynając od poprawy sprężystości i zagęszczenia struktury skóry, poprzez redukcję objawów fotostarzenia się skóry, a po usuwanie przebarwień i plam starczych oraz zamykanie naczynek. Zabiegi najnowszej generacji laserem IPL powodują, że skóra wygląda wyraźnie młodziej i zdrowiej. Koloryt zostaje wyrównany, znikają lub zmniejszają się przebarwienia, a także zmiany w postaci rumienia czy trądziku różowatego. Fotoodmładzanie to zabieg wszechstronny, którym wykonujemy również usuwanie rozstępów czy redukcję blizn. Innowacyjna technologia fotoodmładzania stymuluje skórę do naturalnej regeneracji i skutecznie walczy z defektami urody, przy których efekty tradycyjnych zabiegów kosmetologicznych są niewystarczające. Zabieg jest bezpieczny, wykonywany najnowocześniejszym na świecie laserem Nordlys by Ellipse przez naszych doświadczonych kosmetologów.

 

Cennik

Zarezerwuj zabieg telefonicznie

+48 690 206 206

Zabieg Cena Czas
Twarz 399 zł 50 min Rezerwuj  
Twarz + Szyja 499 zł 60 min Rezerwuj  
Twarz + Szyja + Dekolt 599 zł 70 min Rezerwuj  
Dłonie 299 zł 40 min Rezerwuj  

 

Efekty fotoodmładzania IPL:

  • zagęszczenie skóry i spłycenie zmarszczek
  • poprawa struktury skóry i intensywne jej ujędrnienie
  • widoczna poprawa kolorytu skóry
  • redukcja zaczerwienień i rumienia skóry
  • likwidacja plam starczych i innych przebarwień
  • zwężenie porów, wygładzenie skóry
  • likwidacja pękniętych naczynek, teleangiektazji
  • wizualne odmłodzenie skóry

Fotoodmładzanie – czy warto?

Z wiekiem skóra traci jędrność i elastyczność, a pierwsze objawy starzenia się skóry pojawiają się już po 30. roku życia. Po czterdziestce są już zwykle dużo bardziej nasilone: na ciele pojawiają się nieestetyczne brunatne przebarwienia, plamy soczewicowate, plamy starcze na dłoniach i ciele, drobne popękane naczynka i pajączki, a na twarzy – zmarszczki i zwiotczenia, ponieważ zmniejsza się produkcja kolagenu, stanowiącego „rusztowanie” skóry. Obecnie wszystkie te problemy można zlikwidować lub znacząco zredukować dzięki osiągnięciom medycyny estetycznej. Nasz laser medyczny Nordlys by Ellipse – obecnie najnowocześniejsze urządzenie na świecie – wykazuje szerokie spektrum działania: usuwa różnego rodzaju niedoskonałości związane z fotostarzeniem, drobne zmarszczki, przebarwienia, pęknięte naczynka, rumień, a jednocześnie zwęża pory i ujędrnia skórę.

Na czym polega fotoodmładzanie skóry?

W naszej placówce wykonujemy zabiegi fotoodmładzania skóry twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach i innych części ciała. Specjalistyczna technologia SWT (Selektywnego Pasma Światła) umożliwia kontrolowane, termicznego uszkodzenia w obrębie nieprawidłowych struktur, takich jak: pęknięte naczynka, skupiska barwnika czy miejsca z objawami starzenia się skóry, co pobudza intensywne procesy regeneracji i prowadzi do redukcji nieestetycznych problemów skórnych. Działanie urządzenia zostało potwierdzona w licznych badaniach klinicznych, osiągając doskonałe wyniki nawet w redukcji przebarwień i rumienia. Zabiegi laserowe wykazują ponad 90% skuteczności w redukcji plam barwnikowych, piegów, plam starczych i nieregularnej pigmentacji. Fotoodmładzanie sprawia, że skóra staje się gładsza, odzyskuje jędrność, zaczyna wyglądać młodziej i bardziej promiennie.

Laserowe fotoodmładzanie skóry – jak wygląda zabieg?

Zabiegi laserowego odmładzania skóry IPL wykonujemy po przeprowadzeniu wywiadu celem wykluczenia przeciwwskazań do lasera. W pierwszej kolejności wykonujemy próbę laserową, aby uzyskać optymalne parametry wiązki laserowej. Fotoodmładzanie ciała polega na oddaniu serii „strzałów” na okolicę zabiegową. Procedura jest bezpieczna i komfortowa, nie wymaga dodatkowego chłodzenia skóry. Zabiegi laserem IPL są czasem nazywane „lunchowymi”, ponieważ można je zrobić nawet podczas przerwy w pracy, a potem wrócić do zwykłych zajęć.

Fotoodmładzanie skóry – ile zabiegów wykonać?

Najbardziej pożądane efekty zabiegów laserowych wymagają serii 3-6 zabiegów, z przerwą pomiędzy ok. 4 tygodni, ponieważ mniej więcej tyle czasu potrzebuje skóra, aby zaszły w niej procesy regeneracji.

Platforma IPL – po zabiegu

Po zabiegu fotoodmładzania laserem IPL należy chronić okolicę zabiegową przed słońcem (filtry UV) i nie korzystać również z solarium. Polecamy nakładanie delikatnych kremów nawilżających i unikanie preparatów potencjalnie drażniących skórę.

Fotoodmładzanie laserem IPL – przeciwwskazania

Dowiedz się, jakie są przeciwwskazania do zabiegów laserowych IPL – LINK.

Jak przywrócić młody wygląd skóry?

Jeśli chcesz odzyskać naturalny, młody wygląd skóry, umów się na bezpłatną konsultację z naszym specjalistą.

Nasze zabiegi laserowe w Kielcach – Klinika Urody

Poznaj inne zabiegi laserem IPL lub laserem frakcyjnym dostępne w Klinice Urody:

Zabiegi laserem frakcyjnym:

Zabiegi platformą IPL:


Fotoodmładzanie skóry, Kielce, Klinika Urody
Fotoodmładzanie laserowe skóry, Kielce, Klinika Urody
Odmładzanie laserowe skóry, Kielce, Klinika Urody
IPL fotoodmładzanie, Kielce, Klinika Urody
Fotoodmładzanie Kielce, Klinika Urody
IPL Kielce, fotoodmładzanie skóry, Klinika Urody
Fotoodmładzanie w Kielcach, Klinika Urody