Laserowe usuwanie rozstępów, obkurczanie i ujędrnianie skóry | Kielce

Resurfacing na brzuch po ciąży – rewolucja w kosmetologii! Umożliwia również usuwanie rozstępów pociążowych, redukcję zwiotczeń, a w rezultacie poprawę napięcia skóry. Resurfacing na rozstępy i wiotkości jest skuteczny, ponieważ po wpływem energii lasera następuje rekonstrukcja skóry i wytworzenie nowego kolagenu. Zabiegi laserowe ujędrniające brzuch po ciąży lub inne partie ciała, wymagające ujędrnienia zapewniają jednocześnie wygładzenie powierzchni skóry, poprawę jej napięcia i zagęszczenie struktury. Odnowa skóry, widoczne efekty – gwarantowane!

Cennik

Zarezerwuj zabieg telefonicznie

+48 690 206 206

Zabieg Cena Czas
Brzuch pociążowy 599-999zł 90 min Rezerwuj  

 

Resurfacing skóry – efekty:

  • obkurczenie i ujędrnienie skóry 
  • usuwanie rozstępów po ciąży, nagłym ubytku wagi
  • ujędrnienie skóry na brzuchu, ramionach, udach
  • redukcja zwiotczeń skóry
  • napięcie i naciągnięcie skóry 
  • redukcja brązowych plam
  • zagęszczenie skóry
  • widoczne odmłodzenie skóry

Resurfacing - jak wygląda zabieg?

Resurfacing to zabieg laserowy na skórę, stymulujący produkcję nowych włókien kolagenowych i zastąpienie nimi starych, które w ciąży lub z wiekiem uległy rozciągnięciu i utraciły jędrność. Światło lasera wywołuje kontrolowane mikrouszkodzenia skóry, co jest sygnałem do rozpoczęcia intensywnych procesów naprawczych. Efekty resurfacingu to tworzenie się nowego kolagenu w okolicy zabiegowej, czyli – w przypadku rozstępów – zastąpienie tkanki bliznowatej nową skórą, w przypadku zaś zwiotczeń skóry – spowodowanie jej napięcia, zagęszczenie i ujędrnienie skóry brzucha. Najlepsze efekty resurfancingu uzyskujemy przy serii zabiegów (3-4 zabiegi co 4-6 tygodni); pełny efekt pojawia się 6 miesięcy od ostatniego zabiegu, ponieważ tyle potrzebuje skóra, by się przebudować.

Resurfacing - zalecenia po zabiegu

Po resurfacingu przez 30 dni nie wolno się opalać, dotyczy to również solarium przez 30 dni. Konieczne jest używanie kremów z filtrem minimum SPF 30, jeśli musimy wychodzić na słońce.

Polecane Zabiegi na brzuch po ciąży

Brzuch po porodzie może wrócić do formy, wiotka skóra nie musi zostać wiotka! W naszej Klinice Urody proponujemy następujące zabiegi na brzuch po ciąży, ujędrnienie, zmniejszenie obwodów:

Przyjdź na bezpłatną konsultację do Kliniki Urody. Nasz doświadczony kosmetolog zaproponuje najlepsze zabiegi na brzuch po ciąży, by rozwiązać Twoje problemy!


Zabiegi na brzuch po ciąży, Kielce Klinika Urody, zabiegi na wiotkość,/obkurczenie skóry, Laserowy resurfacing brzucha po ciąży, Kielce, Klinika Urody