Laserowe usuwanie rozstępów, obkurczanie i ujędrnianie skóry | Kielce

Resurfacing laserowy – Kielce – zabiegi na brzuch po ciąży i zwiotczenia skóry

Resurfacing na brzuch po ciąży – rewolucja w kosmetologii! Umożliwia również usuwanie rozstępów pociążowych, redukcję zwiotczeń, a w rezultacie poprawę napięcia skóry. Resurfacing na rozstępy i wiotkości jest skuteczny, ponieważ po wpływem energii lasera następuje rekonstrukcja skóry i wytworzenie nowego kolagenu. Zabiegi laserowe ujędrniające brzuch po ciąży lub inne partie ciała, wymagające ujędrnienia zapewniają jednocześnie wygładzenie powierzchni skóry, poprawę jej napięcia i zagęszczenie struktury. Odnowa skóry, widoczne efekty – gwarantowane!

Cennik

Zarezerwuj zabieg telefonicznie

+48 690 206 206

Zabieg Cena Czas
Brzuch pociążowy 599-999zł 90 min Rezerwuj  

 

Resurfacing skóry – efekty:

  • obkurczenie i ujędrnienie skóry 
  • usuwanie rozstępów po ciąży, nagłym ubytku wagi
  • ujędrnienie skóry na brzuchu, ramionach, udach
  • redukcja zwiotczeń skóry
  • napięcie i naciągnięcie skóry 
  • redukcja brązowych plam
  • zagęszczenie skóry
  • widoczne odmłodzenie skóry

Resurfacing – czym jest i jak działa?

Resurfacing to zabieg laserowy na skórę, stymulujący produkcję nowych włókien kolagenowych i zastąpienie nimi starych, które w ciąży lub z wiekiem uległy rozciągnięciu i utraciły jędrność. Światło lasera wywołuje kontrolowane mikrouszkodzenia skóry, co jest sygnałem do rozpoczęcia intensywnych procesów naprawczych. Efekty resurfacingu to tworzenie się nowego kolagenu w okolicy zabiegowej, czyli – w przypadku rozstępów – zastąpienie tkanki bliznowatej nową skórą, w przypadku zaś zwiotczeń skóry – spowodowanie jej napięcia, zagęszczenie i ujędrnienie skóry brzucha. Najlepsze efekty resurfancingu uzyskujemy przy serii zabiegów (3-4 zabiegi co 4-6 tygodni); pełny efekt pojawia się 6 miesięcy od ostatniego zabiegu, ponieważ tyle potrzebuje skóra, by się przebudować.

Resurfacing – po zabiegu

Po resurfacingu przez 30 dni nie wolno się opalać, dotyczy to również solarium przez 30 dni. Konieczne jest używanie kremów z filtrem minimum SPF 30, jeśli musimy wychodzić na słońce.

Zabiegi na brzuch po ciąży

Brzuch po porodzie może wrócić do formy, wiotka skóra nie musi zostać wiotka! W naszej Klinice Urody proponujemy następujące zabiegi na brzuch po ciąży, ujędrnienie, zmniejszenie obwodów:

Przyjdź na bezpłatną konsultację do Kliniki Urody. Nasz doświadczony kosmetolog zaproponuje najlepsze zabiegi na brzuch po ciąży, by rozwiązać Twoje problemy!

Resurfacing laserowy na brzuch po ciąży, ramiona, uda – przeciwwskazania

Dowiedz się, jakie są przeciwwskazania do zabiegów laserowych Resurfacing na brzuch po ciąży – LINK.

Zabiegi na brzuch po ciąży, Kielce Klinika Urody, zabiegi na wiotkość,/obkurczenie skóry,
Laserowy resurfacing brzucha po ciąży, Kielce, Klinika Urody