Odchudzanie i modelowanie ciała dla mężczyzn

Wyrzeźbione ciało, zarysowane mięśnie i brak tkanki tłuszczowej to cel intensywnych treningów i specjalnych diet. Poprawę wyglądu sylwetki można uzyskać także dzięki nowoczesnym osiągnięciom technologii i medycyny estetycznej. W naszym salonie posiadamy specjalistyczne urządzenia, które wykazują niezwykle skuteczne działanie nawet na oporną tkankę tłuszczową i tłuszcz trzewny, likwidując krępującą “oponkę brzucha” lub “drugi podbródek”.

  • innowacyjne zabiegi o wysokiej skuteczności
  • bezinwazyjne spalanie tkanki tłuszczowej
  • rozbudowa mięśni i lepszy wygląd
  • modelowanie sylwetkę u mężczyzn
  • likwidacja tłuszczu z brzucha, twarzy, ramion

Spalanie tłuszczu i rzeźba mięśni – zapisz się!

Odchudzanie - informacje oraz cennik zabiegów

EMBody – rzeźba mięśni dla mężczyzn

Zabieg EMBody – innowacja w spalaniu tłuszczu i rzeźbieniu mięśni. Jeśli marzysz o wysportowanej sylwetce i „kaloryferze” na brzuchu, to coś dla Ciebie. „Sześciopak” na brzuchu? Z EMBody jest to do osiągnięcia – SZYBKO.

Body Sculptor – redukcja tłuszczu zewnętrznego i wewnętrznego – zabieg dla mężczyzn

Body Sculptor to skuteczny i bezpieczny zabieg redukcji tłuszczu zewnętrznego i wewnętrznego. Usuwa najbardziej szkodliwy tłuszcz trzewny, okalający narządy wewnętrzne, oraz podskórną tkankę tłuszczową.

Karboksyterapia ciała – zabieg dla mężczyzn

Karboksyterapia to zabieg modelujący sylwetkę tam, gdzie nie pomagają ćwiczenia i dieta. Nowatorska metoda umożliwia usuwanie tkanki tłuszczowej zlokalizowanej miejscowo: na brzuchu, w pasie, na nogach czy pośladkach.

Endermologia- zabieg dla mężczyzn

Poznaj endermologię! Usuwanie tłuszczu z brzucha, zwalczanie cellulitu, ujędrnianie ciała i modelowanie sylwetki nigdy nie było prostsze!