Fotoodmładzanie ciała to nowoczesny zabieg laserem IPL poprawiający stan skóry i przywracający młodszy wygląd. Laserowa rewitalizacja i odnowa skóry obejmuje: skuteczne usuwanie plam starczych i innych przebarwień skóry twarzy, szyi i klatki piersiowej, leczenie rumienia i redukcję zaczerwienień, zmniejszanie blizn i rozstępów, zamykanie naczynek i redukcję pajączków. Zabiegi laserowe przywracają skórze naturalne zabarwienie oraz zdrowszy wygląd. U 90% procent pacjentów efekty redukcji oznak fotostarzenia ocenia się na dobre, bardzo dobre lub doskonałe. W Klinice Urody zabiegi laserem IPL są wykonywane przez doświadczonych kosmetologów za pomocą Nordlys by Ellipse – najnowocześniejszego urządzenia medycznego na świecie. Fotoodmładzanie laserowe jest zabiegiem szybkim, bezpiecznym i nie wywołującym bólu.

Cennik

Zarezerwój zabieg telefonicznie

+48 690 206 206

Zabieg Cena Czas
Dłonie 299 zł 40 min Rezerwuj  

 

Fotoodmładzanie – efekty IPL:

  • wyraźnie młodszy wygląd skóry
  • usuwanie plam barwnikowych i plam starczych
  • wygładzenie i odmłodzenie skóry
  • likwidacja ognisk nierównej pigmentacji
  • wyrównanie kolorytu skóry
  • poprawa struktury skóry
  • likwidacja popękanych naczynek i leczenie rumienia
  • poprawa elastyczności i struktury skóry

Laserowe odmładzanie skóry – czy warto?

Wraz z wiekiem skóra zaczyna wyglądać gorzej, a pierwsze objawy starzenia widać już po 30. roku życia. Po czterdziestce zmiany na skórze są już zdecydowanie bardziej widoczne: na skórze twarzy, na rękach, ramionach i plecach pojawia się coraz więcej brunatnych plamek (tzw. plamy starcze), plamy soczewicowate, plamy starcze. Zwiększa się liczba popękanych naczynek na twarzy i pajączków na nogach, a wskutek tego pojawiają się nieestetyczne zaczerwienienia, które mogą przejść w przewlekły rumień. Skóra wiotczeje i pogarsza się jej kondycja, ponieważ zmniejsza się, a po 50. roku życia niemal całkowici zanika produkcja kolagenu, odpowiadającego za młody wygląd. Jednak dziś, dzięki laserowi IPL można nie tylko zatrzymać, lecz nawet odwrócić procesy starzenia się skóry. Nasz Nordlys by Ellipse to najnowocześniejszy i najskuteczniejszy laser medyczny do fotoodmładzania, posiadający szerokie  spektrum działania: od usuwania skutków fotostarzenia się skóry, poprzez redukcję zmarszczek i usuwanie przebarwień, aż po głęboką odnowę struktury skóry. Zabiegi laserowe radzą sobie z defektami kosmetycznymi, wobec których tradycyjna kosmetologia nie jest dostatecznie skuteczna.

Fotoodmładzanie skóry – jak działa laser IPL?

Fotoodmładzanie skóry wykonujemy laserem Nordlys by Ellipse z innowacyjną technologię  SWT (Selective Waveband Technology), umożliwiającą dobór odpowiedniej długości fali świetlnej w zależności od problemu skóry oraz blokującą fale potencjalnie niekorzystne. Wiązka lasera skierowana na popękane naczynka, przebarwienia, blizny, rozstępy czy inne defekty skóry powoduje kontrolowane uszkodzenia termiczne w obrębie struktur o zaburzonej budowie.  W ten sposób zostają pobudzone bardzo intensywne procesy regeneracji i organizm sam przebudowuje strukturę skóry.  Skuteczność lasera IPL została potwierdzona w wielu badaniach klinicznych – zabiegi laserowe mają ponad 90% skuteczność w redukcji typowych oznak starzenia się skóry jak: przebarwienia i plamy starcze.  Fotoodmładzanie IPL sprawia, że skóra wygląda lepiej i młodziej, staje się gładka i jędrna.

Jak wygląda laserowe fotoodmładzanie skóry?

Zabiegi odmładzania skóry IPL wykonujemy po wykluczeniu przeciwwskazań do laseroterapii (wywiad).  Następnie ma miejsce próba laserowa, celem dostosowania optymalnych parametrów w urządzeniu. Zabiegi fotoodmładzania ciała polegają na naświetlaniu skóry przy pomocy głowicy IPL. Są bezpieczne, nie bolą, nie wymagają rekonwalescencji. Na zabieg można przyjechać nawet podczas przerwy w pracy, a następnie wrócić do swoich obowiązków.

Ile zabiegów fotoodmładzania wykonać?

Aby uzyskać najlepsze efekty, należy zaplanować serię 3-6 zabiegów co ok. 4 tygodnie. Liczba zabiegów i przerwy pomiędzy nimi wynikają z fizjologicznych zdolności skóry do naturalnej regeneracji, którą pobudza laser.

Laser IPL – postępowanie po zabiegu fotoodmładzania

Po laserze IPL należy unikać słońca (stosować wysokie filtry UV) i nie korzystać z solarium. Polecamy delikatne kremy, by nawilżać skórę. Należy unikać kosmetyków, które mogą podrażnić skórę.

Przeciwwskazania do fotoodmładzania IPL

Dowiedz się, jakie są przeciwwskazania do zabiegów laserowych IPL – LINK.

Jak przywrócić skórze młody wygląd?

Jeśli chcesz odzyskać naturalny, młody wygląd skóry, umów się na bezpłatną konsultację z naszym specjalistą, który zaplanuje laseroterapię.

Nasze zabiegi laserem IPL w Kielcach – Klinika Urody

Poznaj inne zabiegi laserem IPL  oraz zabiegi laserem frakcyjnym w Kielcach, w Klinice Urody:

Zabiegi laserem frakcyjnym:

Zabiegi laserem IPL:


Fotoodmładzanie skóry, Kielce, Klinika Urody
Fotoodmładzanie laserowe skóry, Kielce, Klinika Urody
Odmładzanie laserowe skóry, Kielce, Klinika Urody
IPL fotoodmładzanie, Kielce, Klinika Urody
Fotoodmładzanie Kielce, Klinika Urody
IPL Kielce, fotoodmładzanie skóry, Klinika Urody
Fotoodmładzanie w Kielcach, Klinika Urody