Zabiegi na trądzik różowaty u mężczyzn

Doskonałą metodę na ten poważny problem kosmetyczny stanowi laserowe usuwanie trądziku różowatego. Specjalna wiązka lasera likwiduje trądzik różowaty na twarzy - usuwa zaczerwienienia i wygładza skórę, przywracając naturalny i zdrowy wygląd. Laser na trądzik różowaty to jedna z najskuteczniejszych metod zwalczania tego problemu. W wyniku zabiegu zaczerwienienia i stany zapalne zostają zniwelowane, a cera odzyskuje naturalny koloryt.

  • likwidacja zaczerwienienia
  • zamykanie naczynek
  • zdecydowana poprawa wyglądu skóry
  • redukcja stanu zapalnego
  • naturalne zabarwienie skóry

Umów się na wizytę i pozbądź się trądziku różowatego! Klinika Jean Baptiste to coś więcej niż gabinet kosmetyczny w Kielcach.

Trądzik różowaty - informacje oraz cennik zabiegów

Trądzik różowaty- zabieg dla mężczyzn

Laserowe usuwanie trądziku różowatego to obecnie metoda na trądzik przynosząca najlepsze rezultaty. Precyzyjnie dobrane światło lasera zamyka rozszerzone naczynka krwionośne, likwiduje zaczerwienienia i rumień, redukuje guzki i wygładza skórę.

ESTGEN dla mężczyzn

Zadaniem zabiegu jest silna przebudowa skóry oraz jej regeneracja. W tym celu wykorzystywany jest preparat marki estGen, który zawiera w sobie izolowane proteiny, takie jak czynniki wzrostu, białka immunomodulacyjne, substancje bakteriostatyczne, jak również enzymy, poliamidy, pochodne kwasów nukleinowych i aminokwasów oraz unikalny zestaw witamin i związków mineralnych.