Zabiegi na łysienie i wypadanie włosów

Podstawowe zabiegi na łysienie, które skutecznie odżywiają cebulki włosowe, ograniczają wypadanie włosów i pobudzają porost nowych włosów jest mezoterapia igłowa skóry głowy lub Dermapen. Te zabiegi na włosy intensywnie regenerują skórę głowy i stymulują mikrokrążenie i lepsze odżywienie cebulek włosów. Przy łysieniu u mężczyzn polecane jest także osocze bogatopłytkowe na włosy. Zabieg osocza na włosy, czyli ostrzykiwanie skóry głowy specjalnie przygotowanym preparatem, zdecydowanie poprawia odżywienie i gęstość włosów, stają się bardziej gęste, mocniejsze i prezentują się znacznie lepiej.

  • redukcja łysienia u mężczyzn
  • hamowanie nadmiernego wypadanie włosów
  • zabiegi na osłabione, cienkie włosy u mężczyzn
  • skuteczna pomoc na włosy zniszczone, źle odżywione
  • intensywna regeneracja skóry głowy
  • ogólna poprawa kondycji włosów

Umów się na skuteczne zabiegi hamujące wypadanie włosów!

Wypadanie włosów - informacje oraz cennik zabiegów

Mezoterapia igłowa włosów – zabieg dla mężczyzn

Wypadające włosy? Postępujące zakola? Łysienie? Jeśli masz już dość tego problemy i chcesz, by cieszyły Cię mocne, zdrowe i lśniące włosy, mezoterapia igłowa na skórę głowy jest rozwiązaniem. To jeden z najpopularniejszych zabiegów wzmacniających cebulki włosowe, hamujących wypadanie włosów i stymulujących porost nowych włosów.

Karboksyterapia skóry głowy

Karboksyterapia skóry głowy to skuteczny sposób na wypadanie włosów. Zabieg wzmacnia cebulki włosowe, rewitalizuje skórę głowy, wydłuża fazę wzrostu włosów.

DR CYJ HAIR FILLER

Zabieg przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Preparat ogranicza wypadanie włosów i przyspiesza ich odrost, zagęszcza i pogrubia je poprzez poprawę ukrwienia skóry głowy i rewitalizację mieszków włosowych, dodatkowo pielęgnuje skórę głowy.

Karboksyterapia skóry głowy – zabieg dla mężczyzn

Karboksyterapia to terapia dwutlenkiem węgla. Bezpieczną dawkę CO2 wstrzykuje się śródskórnie lub podskórnie.

Osocze bogatopłytkowe na skórę głowy – zabieg dla mężczyzn

Wypadanie włosów? Osłabione włosy? Osocze bogatopłytkowe sprawi, że włosy stają się gęściejsze, mocniejsze, lepiej odżywione i bardziej lśniące. Ostrzykiwanie skóry głowy autologicznym (pochodzącym od pacjenta) preparatem, jakim jest PRP (platelet rich plasma), przynosi bardzo dobre efekty, pozytywnie wpływając na stan skóry głowy i zdrowy wygląd włosów.

Dermapen – mezoterapia mikroigłowa – zabieg dla mężczyzn

DERMAPEN® to urządzenie medyczne, za pomocą którego możemy wykonywać zabiegi odmładzające oraz lecznicze na twarzy, szyi, klatce piersiowej, dłoniach, brzuchu, udach oraz pośladkach. Zabieg zwiększa gęstość i elastyczność skóry, ujednolica koloryt, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny.