Wypadające włosy? Postępujące zakola? Łysienie? Jeśli masz już dość tego problemy i chcesz, by cieszyły Cię mocne, zdrowe i lśniące włosy, mezoterapia igłowa na skórę głowy jest rozwiązaniem. To jeden z najpopularniejszych zabiegów wzmacniających cebulki włosowe, hamujących wypadanie włosów i stymulujących porost nowych włosów. Mezoterapia na włosy sprawia, że polepsza się ich kondycja, stają się lśniące, mniej łamliwe i podatne na czynniki zewnętrzne. Zagęszczenie włosów i rewitalizacja skóry głowy to efekty mezoterapii, których nie zapewni żadna odżywka do włosów. Koktajl składników aktywnych, w tym: stymulujących wzrost włosów, jest podawany w okolicę mieszków włosowych bezpośrednio do skór czyli, tam gdzie zachodzą procesy regeneracji i pobudzenia wzrostu nowych włosów. Mezoterapia igłowa opinie zawdzięcza licznej grupie osób, które skorzystały już z tego zabiegu, uzyskując bardzo dobre efekty i poprawę kondycji włosów.

Cennik

Zarezerwój zabieg telefonicznie

+48 690 206 206

Zabieg Cena Czas
Skóra głowy 300 zł 60 min Rezerwuj  

 

Mezoterapia igłowa – jakie są wskazania?

Wskazaniami do mezoterapii igłowej są różnego typu problemy z kondycją włosów – zarówno osłabienie włosów, jak i bardziej zaawansowane formy łysienia. Mezoterapię włosów można stosować profilaktyczne u osób, które chcą na dłużej utrzymać piękny wygląd włosów. Podczas zabiegu mezoterapii igłowej w skórę głowy można podawać różne preparaty. Specjalista dobiera je w zależności od rodzaju problemu. Pewne składniki stosuje się przy łysieniu androgenowym, a inne przy osłabionych czy łamliwych włosach. Najważniejsze jest dobranie skutecznego zestawu aktywnych substancji, które umożliwią zahamowanie wypadania włosów i poprawę ich kondycji.

Mezoterapia igłowa skóry głowy Kielce – umów się na mezoterapię igłową w naszym gabinecie medycyny estetycznej, Kielce, Klinika Urody, Sienkiewicza 78A.

Mezoterapia igłowa na włosy, Kielce, Klinika Urody