Zabieg odmładzający dla mężczyzn – resurfacing laserowy – to zastosowanie innowacyjnej technologii w celu cofnięcia oznak starzenia się skóry. Pogorszona kondycja skóry, szorstkość i suchość, zwiotczenia i zmarszczki, plamy na twarzy i objawy fotostarzenia się skóry – wszystko to można zwalczyć z pomocą resurfacingu. Wiązka lasera powoduje kontrolowane mikrouszkodzenia, co aktywuje procesy odnowy. Następuje wymiana kolagenu i przebudowa struktury skóry, co zapewnia poprawę jakości skóry, ujędrnienie i wyrównanie jej powierzchni. Twarz i ciało wygląda świeżo i młodo, zwiększa się poczucie komfortu skóry.

 

Cennik

Zarezerwój zabieg telefonicznie

+48 690 206 206

Zabieg Cena Czas
Twarz 1 199 zł 80 min Rezerwuj  
Twarz + Szyja 1 499 zł 90 min Rezerwuj  
Twarz + Szyja + Dekolt 1 799 zł 100 min Rezerwuj  

 

Resurfacing skóry – efekty:

  • odbudowa i regeneracja skóry twarzy i ciała
  • redukcja zmarszczek
  • poprawa wyglądu skóry
  • efekt liftingu bez skalpela
  • ujędrnienie skóry
  • redukcja zwiotczeń skóry
  • zmniejszenie widoczności porów
  • redukcja przebarwień i plam starczych

Resurfacing – czy jest i jak działa?

Resurfacing umożliwia odmłodzenie skóry twarzy i ciała poprzez aktywowanie tworzenia się nowego kolagenu i przebudowania struktury skóry. Skierowana na ciało wiązka lasera powoduje mikrouszkodzenia termiczne, co jest dla organizmu sygnałem do natychmiastowego rozpoczęcia odnowy. Efekty zabiegów laserem frakcyjnym to regeneracja i wytworzenie nowych włókien kolagenowych w okolicy zabiegowej, czyli redukcja objawów starzenia się skóry. Najlepsze efekty resurfancingu przynosi seria zabiegów, a finalny efekt pojawia się 6 miesięcy od ostatniego, gdyż tyle czasu skóra naturalnie się przebudowuje.

Resurfacing – po zabiegu

Po resurfacingu nie wolno się opalać ani korzystać z solarium przez 30 dni. Wychodząc na słońce, należy stosować krem minimum SPF 30.

Przeciwwskazania – resurfacing laserowy

Dowiedz się, jakie są przeciwwskazania dla laserowego odmładzania skóry – LINK.

Zabiegi laserem frakcyjnym Kielce, Klinika Urody
Resurfacing twarzy, Kielce, Klinika Urody