Poprawa napięcia i odmładzanie skóry

Skóra może tracić napięcie w wyniku różnych czynników, np. w wyniku starzenia staje się wiotka i mniej elastyczna. Wiotka skóra na ramionach czy brzuchu wygląda nieestetycznie i postarza. Żeby poprawić napięcie skóry i zwiększyć jej gęstość polecamy skuteczne zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn. Nie tylko doskonale ujędrniają skórę, ale też likwidują nadmiar tkanki tłuszczowej i wyszczuplają. Nasze innowacyjne medyczne urządzenia głęboko regenerują skórę, zwiększają jej elastyczność i napięcie, ale przede wszystkim, przywracają skórze młodszy wygląd.

Umów się na wizytę – Klinika Urody to coś więcej niż salon kosmetyczny w Kielcach. Odpowiednio dobrane zabiegi dla mężczyzn pomogą przywrócić atrakcyjny wygląd!

Zwiotczała skóra - informacje oraz cennik zabiegów

Zabieg Exilis – odmładzanie twarzy u mężczyzn

Bez względu na to, czy chcesz zredukować zmarszczki pod oczami, wygładzić bruzdy na twarzy czy po prostu odzyskać młodszy i atrakcyjniejszy wygląd twarzy, wybierz zabieg Exilis dla mężczyzn.

Karboksyterapia ciała – zabieg dla mężczyzn

Karboksyterapia to zabieg modelujący sylwetkę tam, gdzie nie pomagają ćwiczenia i dieta. Nowatorska metoda umożliwia usuwanie tkanki tłuszczowej zlokalizowanej miejscowo: na brzuchu, w pasie, na nogach czy pośladkach.

Endermologia- zabieg dla mężczyzn

Poznaj endermologię! Usuwanie tłuszczu z brzucha, zwalczanie cellulitu, ujędrnianie ciała i modelowanie sylwetki nigdy nie było prostsze!