Dla Niego - Zabiegi

Pogląd, jakoby mężczyźni niechętnie dbali o swój wygląd jest zdecydowanie nieprawdziwy, ponieważ Panowie również korzystają z usług naszego SPA. W ofercie skierowanej do męskiej części naszych Klientów znajdują się zabiegi na twarz oraz na dłonie i stopy, a także masaże, zabiegi odchudzające, trwałe usuwanie owłosienia i leczenie łysienia.

W ramach zabiegów na twarz oferujemy pielęgnację mającą na celu wygładzenie, odmłodzenie, odświeżenie i oczyszczenie skóry. Proponujemy także wyszczuplające zabiegi algowe, które modelują sylwetkę, likwidują nadmiar tkanki tłuszczowej i usuwają cellulit. Zajmujemy się ponadto trwałym usuwaniem owłosienia karku, pleców, klatki piersiowej, brzucha i wielu innych partii ciała.

Wielu mężczyzn boryka się z problemem łysienia – dla nich przygotowaliśmy zabiegi karboksyterapii, czyli terapii dwutlenkiem węgla. Zabieg polega na wstrzyknięciu odpowiedniej dawki w skórę, co w efekcie powoduje powiększenie naczyń krwionośnych i przyśpieszenie regeneracji na poziomie komórkowym. To z kolei skutkuje zwiększeniem produkcji kolagenu.

Klikając na poszczególne kategorie otrzymają Państwo dostęp do szczegółowej listy oferowanych zabiegów oraz ich opisów.