Makijaż permanentny

.
Wyświetlanie wszystkich 3 wyników

Makijaż zawsze przebiega w dwóch etapach:

  1. Wykonywana jest delikatna mikropigmentacja.
  2. Korekta- po 4-6 tygodniach od pierwszego zabiegu. Jest ona konieczna. Jej celem jest dopigmentowanie makijażu, dopracowanie go. Dzięki temu możliwe jest zwiększenie natężenia barw oraz ewentualne skorygowanie koloru.

Każdy klient otrzymuje od Nas instrukcję postępowania po zabiegu. W dużej mierze to od Niego zależy jak długo efekty mikropigmentacji będą widoczne.

Makijaż permanentny to metoda długo utrzymującego się makijażu poprzez wprowadzenie pigmentów do powierzchownej warstwy skóry przy użyciu igieł. To podkreślenie naturalnego piękna, udoskonalenie go, skorygowanie niedoskonałości. Kiedyś traktowany był jako tatuaż. Jednak w ciągu ostatnich lat poprzez badania i ciągły rozwój powstały nowe metody wykonywania makijażu permanentnego. Wygląda on bardziej naturalnie, a jego efekty utrzymują się proporcjonalnie do zmian zachodzących w skórze- ok.2-3 lata.

W naszej Klinice zabieg wykonywany jest w sterylnych warunkach, z zachowaniem wszelkich zasad higieny i bezpieczeństwa. Do zabiegu używamy tylko sterylnych i jednorazowych igieł. Pigmenty przez Nas stosowane są przetestowane pod kątem alergicznym i dermatologicznym, podlegają ścisłej kontroli oraz spełniają najwyższe wymagania jakościowe.

Na pierwszej wizycie klient wypełnia kartę konsultacyjną odnośnie stanu zdrowia, a także ustala z linergistką wstępny rysunek makijażu oraz kolor pigmentu, który będzie najbardziej odpowiedni do rodzaju cery i typu urody.