Poznaj nasz zespół

ULA

Nazywam się Urszula Hajduk. Jestem magistrem Kosmetologii, absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie oraz licencjonowanym fizjoterapeutą. Specjalizuję się w zabiegach laseroterapii, medycyny estetycznej oraz zabiegach pielęgnacyjnych twarzy i ciała. Praca w Klinice jest moją pasją, dlatego nieustannie pogłębiam i rozwijam swoją wiedzę z zakresu Kosmetologii. Zawsze pogodna i uśmiechnięta  chętnie pomagam rozwiązywać każdy problem estetyczny. Prywatnie interesuję się muzyką i tańcem. Jestem miłośniczką wędrówek górskich oraz zdrowego stylu życia.

AGNIESZKA

Nazywam się Agnieszka Giemza. Z wykształcenia jestem Kosmetologiem. Bezpośredni kontakt z klientem oraz możliwość  odpowiedzi na każde, czasem niezwykle trudne pytania cieszą mnie najbardziej. Moją pasją jest kosmetologia upiększająca. Swoje kwalifikację podnoszę  uczestnicząc  w licznych szkoleniach. Na co dzień  jestem osobą pogodną, uśmiechniętą  i komunikatywną. Lubię odkrywać nieznane mi  dotąd miejsca i wciąż szukać nowych wyzwań.

Milena

Nazywam się Milena Piskulak. Jestem Magisterem Kosmetologii. Posiadam liczne certyfikaty z zakresu medycyny estetycznej jak i kosmetologii pielęgnacyjnej. Spełnienie zawodowe przynosi mi stale poszerzana wiedza, poprzez uczestnictwo w różnych szkoleniach i kongresach. Jako kosmetolog z doświadczeniem wiem, że dla klienta bardzo ważne jest poczucie bezpieczeństwa w miejscu, w którym poddaje się zabiegom oraz zaufanie do specjalisty, który wykonuje zabieg. Dlatego też z pasją i zaangażowaniem szukam najlepszych rozwiązań, aby sprostać wszelkim, nawet najśmielszym wymaganiom swoich klientów. Po pracy najchętniej stawiam na sport oraz spotkania z ciekawymi ludźmi.

MILENA

Nazywam się Milena Żak. Jestem licencjonowanym kosmetologiem, absolwentką Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Interesuję się zabiegami z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej i upiększającej. Moją mocną stroną jest dokładność oraz poczucie estetyki. Ciągle dążę do perfekcji, dlatego uczestniczę w różnych pokazach i szkoleniach. Praca w klinice daje mi możliwość rozwoju swoich pasji i umiejętności, wiąże się także z ogromną satysfakcją z tego co robię. Jestem osobą sympatyczną, otwartą na nowe doświadczenia. Wolny czas spędzam aktywnie. Uwielbiam podróżować, wielką przyjemność sprawia mi gotowanie.