Podaruj w prezencie chwilę dla piękna i relaksu!

Jeśli szukasz wyjątkowego pomysłu na prezent, to trafiłeś do dobrego miejsca.

Karta podarunkowa

Karta podarunkowa do SPA będzie doskonałym prezentem dla bliskiej Ci osoby - na urodziny, święta lub inną ważną uroczystość. W ten sposób masz pewność, że obdarowana osoba szczerze ucieszy się z prezentu. Bo polega on przede wszystkim na podarowaniu przyjemnej chwili dla siebie, na którą często nie można znaleźć czasu.

Błogi relaks, rytuały wellness, masaże, peelingi, zabiegi upiększające na twarz i ciało, zabiegi medycyny estetyczne - mamy wszystko, co pielęgnuje piękno, przynosi ukojenie zmysłów i dopieszcza ciało.

Karta podarunkowa do SPA może być wykorzystany na wybrane usługi tak, aby osoba nim obdarowana jak najpełniej skorzystała z naszej oferty!

Jak działa Karta Podarunkowa?


Pamiętaj, że kartę podarunkową należy wykorzystać w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu!

W jakich sytuacjach warto zdecydować się na kartę podarunkową do Kliniki Urody Jean Baptiste?

Wyślij wiadomość


    Współadministratorami Twoich danych osobowych są: Wioletta Dziwok i Rafał Partyka, którzy prowadzącą wspólnie Success Universe SP. C., właściciele Kliniki Urody i SPA Jean Baptiste; adres: Sienkiewicza 78 A, 25-501 Kielce, tel. 609-206-206, mail: klinika@jeanbaptiste.pl Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane osobowe znajdziesz tutaj