Laserowe usuwanie rumienia | Kielce | Klinika Urody Jean Baptiste

Usuwanie rumienia nie jest już problemem! Najnowocześniejszy na świecie laser medyczny Nordlys by Ellipse z głowicą IPL – duma naszej Kliniki Urody – umożliwia efektywne i długotrwałe zmniejszanie rumienia na twarzy, bez względu na jego przyczynę, rodzaj cery i karnację oraz wiek klientki. Zastanawiasz się, czy zabiegi laserem są skuteczne? Ich efektywność sięga 90%, a efekty usuwania rumienia światłem IPL to jednolity i naturalny koloryt cery oraz atrakcyjny, odmłodzony wygląd skóry. Likwidacja rumienia i poprawa kondycji skóry fantastycznie zwiększa pewność siebie naszych klientek, dla których rumień, nasilający się w najmniej odpowiednich momentach, bywał bardzo krępujący. Nie musisz już więcej zastanawiać się, jak usunąć rumień. Nie musisz więcej myśleć, jak maskować zaczerwienienia. Nie musisz już inwestować w nieskuteczne kosmetyki. Przyjdź do naszej Kliniki Urody – dzięki nowoczesnym zabiegom estetycznym – zapomnisz o rumieniu naczyniowym raz na zawsze.

 

Cennik

Zarezerwuj zabieg telefonicznie

+48 690 206 206

Zabieg Cena Czas
Twarz 449 zł 50 min Rezerwuj  
Twarz + Szyja 549 zł 60 min Rezerwuj  
Twarz + Szyja + Dekolt 649 zł 70 min Rezerwuj  
Policzki 389 zł 40 min Rezerwuj  

 

Laserowe usuwanie rumienia - efekty

  • szybka i bezbolesna redukcja zaczerwienień skóry
  • usuwanie rumienia na skórze twarzy, szyi i dekoltu
  • redukcja zmian rumieniowo-naczyniowych
  • ujednolicenie kolorytu cery
  • uzyskanie naturalnego zabarwienia skóry
  • poprawa jędrności skóry – laser stymuluje włókna kolagenowe
  • widoczny efekt odmłodzenia skóry
  • atrakcyjny wygląd i zadbana skóra twarzy

Laserowe usuwanie rumienia - skuteczność

Laser IPL Nordlys by Ellipse uznawany jest za najskuteczniejszą metodę likwidacji rumienia. Wysoka skuteczność zabiegu wynika w szczególności z zastosowaniu ultrakrótkich impulsów świetlnych (poniżej 1 milisekundy), które doskonale działają w przypadku bardzo cienkich naczynek i rumienia, gdzie inne typy laserów mogą nie być tak skuteczne. Cząsteczki hemoglobiny z rozszerzonych i pękniętych naczynek absorbują światło lasera, co prowadzi do stopniowego zanikania i znaczącej redukcji zaczerwienień i rumienia. Zabieg cechuje się bardzo wysokim stopniem bezpieczeństwa i jest praktycznie bezbolesny.

Laserowe usuwanie rumienia - jak wygląda zabieg

Podczas konsultacji kosmetolog zbiera wywiad celem wykluczenia przeciwwskazań oraz zaplanowania zabiegów usuwania rumienia. Liczba zabiegów ustalana jest indywidualnie w zależności od przyczyny i rozległości rumienia. Następnie wykonuje naświetlania światłem IPL, co trwa – w zależności od zajętego obszaru i rodzaju rumienia – 20-40 minut. Klient otrzymuje okulary ochronne. Zabiegi laserowe w Klinice Urody w Kielcach wykonują doświadczeni kosmetolodzy, co zapewnia klientom komfort i bezpieczeństwo.

Laserowe usuwanie rumienia - ile zabiegów należy wykonać?

Liczba zabiegów umożliwiających skuteczną redukcję rumienia ustalana jest indywidualnie, w zależności od przyczyny rumienia, jego rozległości, indywidualnych cech skory. Dla uzyskania optymalnego efektu należy wykonać zazwyczaj kilka zabiegów w serii co 4-5 tygodni. Pomiędzy zabiegami laserowego usuwania rumienia warto wykonywać zabiegi kosmetyczne na twarz, np.

Laserowe usuwanie rumienia - zalecenia po zabiegu

Postępowanie po zabiegu usuwania rumienia to: nawilżanie skóry, ochrona przeciwsłoneczna. Nie należy korzystać z solarium, sauny, peelingów. Nie stosować kosmetyków mogących podrażnić skórę.

Rumień – co to jest?

Rumień to lokalne zaczerwienienia skóry, często zlokalizowane na twarzy. Przyczyny rumienia mogą być różne, a jedną z nich są poszerzające się i pękające naczynek krwionośnych. Czerwienienie się skóry twarzy, szyi i dekoltu może pojawiać się incydentalnie (np. pod wpływem stresu, wysiłku fizycznego, nagłej zmiany temperatury otoczenia, spożycia alkoholu, a nawet pikantnych potraw). Tego typu zaburzenia naczyniowe, jak również: poszerzone naczynka czy pojedyncze pajączki, mogą przejść w rumień przewlekły, warto więc działać jak najszybciej. Laserowe leczenie rumienia to aktualnie jeden z najskuteczniejszych sposobów na rumień na twarzy.

Chcesz wiedzieć, jak pozbyć się zaczerwienienia skóry?

Umów się na bezpłatną konsultację z naszym specjalistą, który ustali przebieg terapii.

Poznaj wszystkie zabiegi laserowe w Klinice Urody Jean Baptiste Kielce

Zabiegi laserem frakcyjnym:

Zabiegi platformą IPL:

Laserowe leczenie rumienia Kielce - zapraszamy!
Skuteczne usuwanie rumienia IPL - Kielce, zapraszamy!